Вартість путівки в Туреччину, відпочинку, туру. Скільки коштує поїздка

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Тур поїздки в Туреччину
Тур поїздки в Туреччину
Шанувальники археології та історії, які купують тур поїздки в Туреччину, обов'язково відвідують Ефес - грандіозний музей під відкритим небом. Туристів захоплює неймовірна краса і велич храмів, ошатні фонтани і особняки стародавнього міста, його проспекти, виконані з мармуру. Неймовірна кількість паломників зі всього світу приїжджає в це важливе місто християнської релігії, де провели свої останні роки життя пресвята Богородиця і апостол Павло. На тому місці, де апостол Павло був представлений Діві Марії, відновлена каплиця.
Тури в Туреччину з України
Тури в Туреччину з України
Веселі і товариські молодіжні компанії, що є шанувальниками танців під зоряним південним небом, купуючи тури в Туреччину з України, обов'язково приїжджають до Анталії. У центрі цього міста знаходиться декілька популярних клубів і дискотек, природною прикрасою яких є дивовижна панорама Середземноморського пейзажу. Туристів вражає суперсучасне звукове обладнання, незабутнє лазерне шоу та яскраві танцювальні програми. У барі дискотек і клубів можна смачно повечеряти та насолодитися прохолодними напоями.
Дорогий відпочинок в Туреччині
Дорогий відпочинок в Туреччині
Однією зі складових дорогого відпочинку в Туреччині є відвідування національних турецьких лазень (хамам). Це головне задоволення в країні, в якому собі не відмовляє ні один заможний турист. Спочатку відвідувачі розігріваються на кам'яних лежанках, так званих чебек-таши, потім досвідчені мийники знімають з розпареного тіла відмерлі шари шкіри жорсткою мочалкою. Після легкого душа і басейну на гостей чекає завершальна процедура, що доставляє незабутню насолоду. Це масляний масаж, під час якого тіло розтирають ароматними оліями.

Туреччина вважається найбільш недорогою для відпочинку країною, але за рівнем сервісу не поступається кращим європейським курортам. Вартість путівки в Туреччину для тих, хто хотів би отримати весь комплекс послуг в комфортабельних готелях, буде платою за можливість займатися дайвінгом, тенісом, більярдом і боулінгом, навчитися катанню на водних лижах і пройти курс масажу і спа-процедур. У вартість відпочинку в Туреччині можуть бути включені екскурсії визначними пам’ятками країни, але також ви можете замовити в готелі будь-який екскурсійний тур. Для тих, хто вперше приїхав до Туреччини, було б непогано побувати, наприклад, в Ефесі, де знаходиться одне з семи чудес світу - храм Артеміди. Якщо ви замовляєте на сайті Beetravel путівку, ви можете уточнити не тільки вартість туру в Туреччину, але й з'ясувати, які умови для дітей може запропонувати той чи інший готель. Як правило, в зоряних готелях прекрасно розвинена дитяча туристична індустрія, і ваша дитина не буде нудьгувати, адже до її послуг - басейн, дитячий майданчик, в деяких готелях - ігрова комп'ютерна кімната, спортивні зали та анімація. Тому, враховуючи, що вартість поїздки в Туреччину може також включати і деякі екскурсійні тури, ви можете вже заздалегідь планувати вашу відпустку. Для деяких категорій туристів відпочинок у Туреччині є просто можливістю перейти на новий лад, забути про поточні справи, дзвінки і проблеми, і тоді питання «Скільки коштує відпочинок в Туреччині?» для них буде означати, що коштує він стільки, скільки можна заплатити за відмінний сон, професійний масаж, спа-процедури, і повний релакс. Ну, а якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує путівка в Туреччину на сайті Beetravel, залиште в своїй заявці ваші побажання щодо умов відпочинку, адже ціни на тури можуть змінюватися не лише протягом сезону, але навіть протягом доби. Тому вкажіть бажану вартість, час початку поїздки і тривалість туру.