Відгуки про Болгарію з Bee Travel. Відгуки туристів по турах, готелях. Бі Тревел

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Вартість путівок до Болгарії
Вартість путівок до Болгарії
Доступна практично всім охочим вартість путівок до Болгарії дозволяє не тільки відпочивати тут регулярно, але і вибирати курорт на свій смак. Якщо ви жодного разу не бували в затишному курортному містечку Несебр, принесіть собі це задоволення. Курорт знаменитий своєю древньою історією, тому був заснований в VII ст. до н. е.. як фракійське поселення. Частина давньогрецької колонії пішла під воду під час землетрусу і, коли море спокійне, можна побачити руїни підводного Несебра. А найвідомішою пам'яткою і символом міста є старовинний вітряний млин.
Сімейний відпочинок в Болгарії
Сімейний відпочинок в Болгарії
Збираючись провести сімейний відпочинок в Болгарії, включіть в його програму знайомство з національними традиціями та святами країни. Ці дійства будуть не тільки дуже цікаві, але і корисні дітям з точки зору розширення кругозору, та й дорослих не залишать байдужими. Старовинні народні традиції болгар проявляються в їх одязі, прикрасах, танцях, піснях і магічних ритуалах. Яскравими і неординарними бувають тут весільні церемонії. А обрядові подання на масницю (кукерські ігри) і танець викликання дощу (герман) стануть для вас своєрідним екскурсом у минуле.
Отдых в Болгарии с детьми
Отдых в Болгарии с детьми
Багато туристів воліють проводити відпочинок в Болгарії з дітьми з багатьох причин: хороша екологія і клімат, чисте і безпечне море, цікаві екскурсійні програми та дивовижні національні парки і заповідники. Незабутніми для підростаючого покоління бувають поїздки та походи по високогірному парку «Ріла», одному з найбільших парків в Європі. Прогулянки по парку Віхрен, який організований, щоб охороняти озера і карстовий ландшафт гірського масиву Пірін, теж залишаються в пам'яті дітей на все життя.

Круглорічний курортний сезон, мальовнича природа і захоплюючі культурно-історичні пам'ятки, чудові термальні джерела та чудова національна кухня - все це відгуки про Болгарію. Поза сумнівами, якщо ви плануєте відпочинок в Болгарії від Bee Travel, відгуки в Інтернеті прочитаєте обов'язково, але краще звернутися за консультацією до менеджерів туристичної компанії Beetravel. Вони регулярно відправляють наших співвітчизників до Болгарії та відгуки туристів слухають практично після кожної такої поїздки. Наприклад, відгуки відпочиваючих в Болгарії на гірськолижних курортах дозволяють зробити висновок про те, що ці курорти значно доступніші за ціною, ніж дорогий гірськолижний туризм в Австрії та Франції. А можливості для хорошого зимового відпочинку тут чудові. Про чорноморські курорти Болгарії з Бі Тревел відгуки також виключно позитивні: Золоті Піски, Бургас і Несебр запам'яталися тисячам туристів як місця для ідеального пляжного відпочинку. Близьке сусідство цієї країни з нашою дозволяє без великих труднощів відправитися в Болгарію з дитиною. Відгуки сімейних пар, які неодноразово відпочивали в Царево, Албені і на Сонячному Березі, тільки захоплені. Курорти країни мають добре організовану інфраструктуру дитячого відпочинку: атракціони, дискотеки, дитячі містечка. Усі, хто відвідав Болгарію з Bee Travel, у відгуках про відпочинок з дітьми відзначають відмінно організовані екскурсійні програми, які дозволяють відвідати Долину Троянд і Велико Тирново, помилуватися пам'ятками Софії, Пловдива і Варни. Відвідайте агентство Beetravel і зможете дізнатися відгуки, ціни в Болгарії і ще дуже багато цікавого і корисного про цю країну.