Відгуки про Болгарію з Bee Travel. Відгуки туристів по турах, готелях. Бі Тревел

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:

Сезон в Болгарії
Сезон в Болгарії
Всі справжні цінителі хороших вин намагаються провести хоча б один сезон в Болгарії. Болгарські вина експортують у 70 країн світу, серед яких є і дуже прискіпливі до якості ввезених продуктів експортери (Німеччина, Япoнія, США, Швeція і Вeликoбpитaнія). Тут люблять і вміють робити справжні вина. Особливо славляться червоні вина із знаменитих сортів винограду: Шардоне, Мерло, Мускат, Каберне, Совіньон. Зрідка вечеря у болгар обходиться без келиха доброго вина, і гостей вони пригощають із задоволенням.
Туроператор по Болгарії
Туроператор по Болгарії
Туроператор по Болгарії може задовольнити бажання самих різних категорій відпочиваючих. Для тихого сімейного відпочинку підійде курорт Албена. Якщо потрібно відновити здоров'я, можна відправитися подихати сосновим повітрям в санаторії Св. Костянтина і Олени. Для відокремленого і романтичного відпочинку будуть запропоновані Созополь і Несебр. Тим, кого захоплює скажений ритм життя, краще вибрати Золоті піски. І на кожному курорті можна знайти житло на будь-який смак: готелі всіх категорій, апартаменти, вілли та котеджі.
Недорогий відпочинок в Болгарії
Недорогий відпочинок в Болгарії
Багато іноземних туристів високо цінують недорогий відпочинок в Болгарії за можливість поправити або зміцнити здоров'я. У країні є понад 250 термальних родовищ, 900 джерел і артезіанських свердловин, це дозволяє організувати відмінне бальнеологічне лікування. По різноманітності біокліматичних, талассотерапевтичних, гідротермальних і грязелікувальних ресурсів і за їх унікальності Болгарія займає одне з перших місць в Європі. Головними лікувальними центрами країни є Хисаря, Велинград, Баня і Санданскі.

Круглорічний курортний сезон, мальовнича природа і захоплюючі культурно-історичні пам'ятки, чудові термальні джерела та чудова національна кухня - все це відгуки про Болгарію. Поза сумнівами, якщо ви плануєте відпочинок в Болгарії від Bee Travel, відгуки в Інтернеті прочитаєте обов'язково, але краще звернутися за консультацією до менеджерів туристичної компанії Beetravel. Вони регулярно відправляють наших співвітчизників до Болгарії та відгуки туристів слухають практично після кожної такої поїздки. Наприклад, відгуки відпочиваючих в Болгарії на гірськолижних курортах дозволяють зробити висновок про те, що ці курорти значно доступніші за ціною, ніж дорогий гірськолижний туризм в Австрії та Франції. А можливості для хорошого зимового відпочинку тут чудові. Про чорноморські курорти Болгарії з Бі Тревел відгуки також виключно позитивні: Золоті Піски, Бургас і Несебр запам'яталися тисячам туристів як місця для ідеального пляжного відпочинку. Близьке сусідство цієї країни з нашою дозволяє без великих труднощів відправитися в Болгарію з дитиною. Відгуки сімейних пар, які неодноразово відпочивали в Царево, Албені і на Сонячному Березі, тільки захоплені. Курорти країни мають добре організовану інфраструктуру дитячого відпочинку: атракціони, дискотеки, дитячі містечка. Усі, хто відвідав Болгарію з Bee Travel, у відгуках про відпочинок з дітьми відзначають відмінно організовані екскурсійні програми, які дозволяють відвідати Долину Троянд і Велико Тирново, помилуватися пам'ятками Софії, Пловдива і Варни. Відвідайте агентство Beetravel і зможете дізнатися відгуки, ціни в Болгарії і ще дуже багато цікавого і корисного про цю країну.