Відгуки про Болгарію з Bee Travel. Відгуки туристів по турах, готелях. Бі Тревел

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:

Гарячі тури в Болгарію
Гарячі тури в Болгарію
У 1998 році в місті Банско вперше пройшов Міжнародний джаз фестиваль. З тих пір він став щорічним і дуже популярним святом, на який з'їжджаються європейські музиканти самих різних напрямків джазу. Фанати джазового стилю музики шукають на початку серпня гарячі тури в Болгарію, щоб насолодитися творчістю десятків біг-бендів (джаз-оркестр SHAPE International Big Band, оркестр Болгарського національного радіо та ін.) Протягом семи днів джаз звучить не тільки на камерних сценах курортних комплексів, але і в ресторанах міста.
Куди краще поїхати в Болгарії
Куди краще поїхати в Болгарії
Якщо вас цікавлять болгарські пам'ятки, але ви не можете визначитися, куди краще поїхати в Болгарії, зупиніть свій вибір на Пловдиві. Це один з найкрасивіших балканських міст, він входить до числа найстаріших міст Європи. Всім, кого захоплює старовина Риму, Афін, Карфагена і Константинополя, слід знати, що Пловдив старше їх усіх. Тут збереглися залишки античних споруд (форум, стадіон, театр, базиліка, терми), в місті понад 200 пам'яток історії, взятих під охорону.
Ціни на відпочинок в Болгарії
Ціни на відпочинок в Болгарії
Хочете влаштувати собі зимовий відпочинок у Болгарії, ціни на який будуть однозначно меншими задоволення, отриманого вами? Тоді вирушайте в саме серце Родопських гір, на батьківщину Орфея, де зараз розташувався чудовий гірськолижний курорт Пампорово. Тут винятковий клімат, м'яка зима і велика кількість сонячних днів. Лижні траси курорту, загальною протяжністю понад 20 км, підійдуть і новачкам, і професіоналам. Але більше всіх пологий гірський рельєф цінують, звичайно, початківці лижники.

Круглорічний курортний сезон, мальовнича природа і захоплюючі культурно-історичні пам'ятки, чудові термальні джерела та чудова національна кухня - все це відгуки про Болгарію. Поза сумнівами, якщо ви плануєте відпочинок в Болгарії від Bee Travel, відгуки в Інтернеті прочитаєте обов'язково, але краще звернутися за консультацією до менеджерів туристичної компанії Beetravel. Вони регулярно відправляють наших співвітчизників до Болгарії та відгуки туристів слухають практично після кожної такої поїздки. Наприклад, відгуки відпочиваючих в Болгарії на гірськолижних курортах дозволяють зробити висновок про те, що ці курорти значно доступніші за ціною, ніж дорогий гірськолижний туризм в Австрії та Франції. А можливості для хорошого зимового відпочинку тут чудові. Про чорноморські курорти Болгарії з Бі Тревел відгуки також виключно позитивні: Золоті Піски, Бургас і Несебр запам'яталися тисячам туристів як місця для ідеального пляжного відпочинку. Близьке сусідство цієї країни з нашою дозволяє без великих труднощів відправитися в Болгарію з дитиною. Відгуки сімейних пар, які неодноразово відпочивали в Царево, Албені і на Сонячному Березі, тільки захоплені. Курорти країни мають добре організовану інфраструктуру дитячого відпочинку: атракціони, дискотеки, дитячі містечка. Усі, хто відвідав Болгарію з Bee Travel, у відгуках про відпочинок з дітьми відзначають відмінно організовані екскурсійні програми, які дозволяють відвідати Долину Троянд і Велико Тирново, помилуватися пам'ятками Софії, Пловдива і Варни. Відвідайте агентство Beetravel і зможете дізнатися відгуки, ціни в Болгарії і ще дуже багато цікавого і корисного про цю країну.