Купити гарячу путівку до Туреччини. Гарячі путівки 2017, ціни.

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Сімейний відпочинок в Туреччині
Сімейний відпочинок в Туреччині
Проводячи сімейний відпочинок в Туреччині, багато туристів із задоволенням відвідують дельфінарій Sealanya, розташований недалеко від міста Аланія. Тут по кілька разів на день організовуються захоплюючі шоу з дельфінами, морськими котиками і левами. А в перервах кожен бажаючий може поплавати і пограти з «артистами». У дельфінарії практикують також сеанси дельфінотерапії, які можуть стати відмінним доповненням до відпочинку на турецькій землі.
Раннє бронювання Туреччини
Раннє бронювання Туреччини
Раннє бронювання Туреччини дозволяє не тільки заощадити кошти, але й вибрати будь-який курорт, навіть такий відомий і популярний, як Фетхіє. Місто має власну пристань для яхт і затишні готелі-пансіонати, в яких туристи забезпечені всім необхідним. Курорт славиться не тільки неймовірною красою, але і численними історичними пам'ятками. Туристи можуть познайомитися з руїнами древнього міста Тельмессос, елліністичним театром, старовинною фортецею, гірськими могилами, вирізаними в скельних кручах. А любителі природи можуть насолодитися в околицях курорту видом чудових водоспадів.
Відпочинок в Туреччині на двох
Відпочинок в Туреччині на двох
Бажаючі провести незабутній відпочинок в Туреччині на двох з великим задоволенням роблять яхт-тури. Туристи, які приїхали в Кемер і Анталію, можуть відвідати, затишно влаштувавшись на борту розкішної яхти, острови та мальовничі бухти Анталійського узбережжя, дивовижні гавані стародавнього міста Фазеліс. Гості Аланії, Сіде та Белека влаштовують собі походи на яхті по річці Манавгат, відомої своєю багатющою долиною і водоспадами. Такі тури, як правило, супроводжуються купанням в кришталево чистих водах і знайомством з національною кухнею.
Туреччина давно і, мабуть, надовго стала улюбленим місцем відпочинку наших співвітчизників, які із задоволенням проводять час на її пляжних і гірських курортах, на екскурсіях і в СПА-центрах. І купити гарячу путівку до Туреччини вважається великою удачею, адже в цьому випадку турист отримує ті ж самі послуги за менші гроші. Вартість гарячих путівок до Туреччини може бути дуже різною і залежить, в першу чергу, від сезону і, в другу, - від часу, що залишився до подорожі. По-справжньому гарячими путівки стають за 2-4 дні, а напередодні поїздки взагалі можна придбати тур за половину вартості. Найчастіше відпочинок в Туреччині по гарячих путівках можливий в середині весни та осені, хоча багато мандрівників з великою охотою відвідують країну і взимку. У цей час зовсім дешево можна насолодитися комфортом п'ятизіркового готелю в Анталії, розслабитися і подихати морським повітрям. Саме на це розраховували вояжери, які купували на початку поточного року гарячі путівки в Туреччину-2017. А, якщо в березні-квітні придбати тури в Туреччину, гарячі путівки дозволять в горах Анталії покататися на лижах, а в теплі дні покупатися в уже зовсім не холодному Середземному морі. Незалежно від пори року бізнесмени і шопінг-туристи намагаються вирушити до Туреччини по гарячих путівках. Вони зустрічаються з діловими партнерами, відвідують ринки і торгові центри Стамбула, проводять багато часу на дивовижному базарі прянощів. Ну, і, звичайно, дуже важлива екскурсійна програма поїздки в Туреччину по гарячих путівках. Ціни цих турів дають можливість витратити зекономлені кошти на збільшення числа пам'яток, які можна подивитися в країні: замок св. Петра і ворота Міндоса в Бодрумі, 400 фонтанів і парк-музей «Мініатюрк» в Стамбулі. Можна відвідати найцікавіші Ефес, Памуккале і Дальян. Ставши постійним відвідувачем магазину гарячих путівок або звернувшись до турфірми «Бі Тревел», ви обов'язково знайдете гарячі тури в Туреччину, що задовольнять ваші вимоги.