Купити гарячу путівку до Туреччини. Гарячі путівки 2017, ціни.

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Де відпочити в Туреччині
Де відпочити в Туреччині
Якщо шанувальники флори і фауни поцікавляться, де відпочити в Туреччині, їм обов'язково порадять відправитися на острів Дальян і пляж Ітузу. Це унікальне місце є заповідником і другим за величиною місцем на землі, де мешкають величезні середземноморські черепахи. У мальовничій долині можна не лише милуватися дивовижними пейзажами, але й відвідати стародавні лікійські гробниці, а в античному місті Каунос - амфітеатр, римські лазні і агору. Крім цього, туристи відвідують природну грязелікарню, що представляє собою природний басейн з сірчистою водою, дно якого покрите лікувальною гряззю.
Індивідуальні тури в Туреччину
Індивідуальні тури в Туреччину
Подієві туристи, здійснюючи індивідуальні тури в Туреччину, ні за що не пропустять відоме на весь світ барвисте свято - Фестиваль тюльпанів в Стамбулі. Щовесни протягом місяця місцевих жителів і гостей столиці радують мільйони тюльпанів, висаджених в міських парках, алеях і на клумбах. В рамках фестивалю проходять різні заходи: виставки картин і панно з живих тюльпанів різних сортів, квіткові шоу в парках міста, ділові зустрічі виробників і покупців. Ну і, звичайно ж, ярмарок, на якому можна придбати цибулини рідкісних сортів тюльпанів.
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині є невід'ємною частиною будь-якого виду відпочинку кожного гостя країни. Від них отримують задоволення шанувальники історії та культури, які відвідують підземні міста Каппадокії, стамбульський собор Святої Софії і палац султана Топкапи, храм Афіни, Ефес, Геркулесові ворота, Пергам та інші пам'ятки. Любителі природних чудес захоплені каскадами Памуккале, мальовничою протокою Босфор, солоними озерами Туз і Ван, погаслими вулканами, національними парками країни.
Туреччина давно і, мабуть, надовго стала улюбленим місцем відпочинку наших співвітчизників, які із задоволенням проводять час на її пляжних і гірських курортах, на екскурсіях і в СПА-центрах. І купити гарячу путівку до Туреччини вважається великою удачею, адже в цьому випадку турист отримує ті ж самі послуги за менші гроші. Вартість гарячих путівок до Туреччини може бути дуже різною і залежить, в першу чергу, від сезону і, в другу, - від часу, що залишився до подорожі. По-справжньому гарячими путівки стають за 2-4 дні, а напередодні поїздки взагалі можна придбати тур за половину вартості. Найчастіше відпочинок в Туреччині по гарячих путівках можливий в середині весни та осені, хоча багато мандрівників з великою охотою відвідують країну і взимку. У цей час зовсім дешево можна насолодитися комфортом п'ятизіркового готелю в Анталії, розслабитися і подихати морським повітрям. Саме на це розраховували вояжери, які купували на початку поточного року гарячі путівки в Туреччину-2017. А, якщо в березні-квітні придбати тури в Туреччину, гарячі путівки дозволять в горах Анталії покататися на лижах, а в теплі дні покупатися в уже зовсім не холодному Середземному морі. Незалежно від пори року бізнесмени і шопінг-туристи намагаються вирушити до Туреччини по гарячих путівках. Вони зустрічаються з діловими партнерами, відвідують ринки і торгові центри Стамбула, проводять багато часу на дивовижному базарі прянощів. Ну, і, звичайно, дуже важлива екскурсійна програма поїздки в Туреччину по гарячих путівках. Ціни цих турів дають можливість витратити зекономлені кошти на збільшення числа пам'яток, які можна подивитися в країні: замок св. Петра і ворота Міндоса в Бодрумі, 400 фонтанів і парк-музей «Мініатюрк» в Стамбулі. Можна відвідати найцікавіші Ефес, Памуккале і Дальян. Ставши постійним відвідувачем магазину гарячих путівок або звернувшись до турфірми «Бі Тревел», ви обов'язково знайдете гарячі тури в Туреччину, що задовольнять ваші вимоги.