Кіпр готелі 5 зірок. Відпочинок на Кіпрі готелі 5. ціни

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Відпочинок на Кіпрі на двох
Відпочинок на Кіпрі на двох
Для тих, хто хоче провести запальний відпочинок на Кіпрі на двох, неодмінно підійде курорт Айя-Напа. Це самий галасливий, молодіжний курорт острова, який називають «другою Ібіцею». Тут є все, щоб привернути численних шанувальників активного відпочинку: бурхливе нічне життя, чудовий аквапарк, будь-які види водного спорту. Любителів поніжитися на сонечку знайдуть тут найкращі на Кіпрі пляжі з дрібним золотавим піском. Шанувальники історії та культури можуть відвідати венеціанський монастир 16 століття і Народний музей.
Цікаві місця Кіпру
Цікаві місця Кіпру
Серед найцікавіших місць на Кіпрі одним з перших слід назвати місто, яке повністю внесене до переліку світової спадщини ООН. Це Пафос. Його археологічні знахідки (Гробниці Королів, катакомби Соломона, мозаїки будинку Діоніса, колона Апостола Павла і інше.) мають дуже високу історичну цінність. А ще, це чудовий курорт, знаменитий своїми чудовими ландшафтами і прекрасною затокою. Кращий піщаний пляж Пафосу знаходиться в бухті Корал Бей.
Сімейний відпочинок на Кіпрі
Сімейний відпочинок на Кіпрі
Курорт Протарас, розташований на південному сході острова, славиться своєю дикою природою, тишею і спокоєм. Цей курорт з численними бухтами, прозорою морською водою і дивовижними піщаними пляжами - ідеальне місце для сімейного відпочинку на Кіпрі. Тут знайдуть, чим зайнятися і любителі водних видів спорту, і шанувальники пізнавальних екскурсій. Туристи відвідують «місто-привид» Фамагусту, морські печери мису Капо Греко, церква Святого Іліаса, колоритну село Паралімні. А ще тут щодня можна спостерігати чудове шоу танцюючих фонтанів.
Якщо ви плануєте зробити поїздку на Південний Кіпр, неодмінно відвідайте Лімассол, Айя-НАПУ, Протарас, Ларнаку, Пафос. У кожному з цих місць вас чекають вже як зарекомендовані так і нові готелі Кіпру 5 зірок. Вони комфортабельні, збудовані зі скла і бетону, і пропонують відмінний сервіс. Найкращі готелі Кіпру - це бездоганний рівень послуг, цілодобовий all inclusive, безліч розваг для дорослих і дітей. Вибираючи Кіпр, готелі 5 зірок, ви можете розраховувати на можливість тут же, на місці, купити екскурсію, наприклад, в Лімассол, який вважається самим «пост-радянським» курортом Кіпру. Тут багато відпочиваючих із країн колишнього СРСР, тому в молодіжних готелях Кіпру - багато російськомовних ресторанів і клубів. Відпочинок на Кіпрі (готелі 5 зірок), наприклад, в Лімассолі - це і пляжний відпочинок, і можливість відвідати місцеві пам'ятки і розваги. На сайті Бі Тревел можна замовити екскурсійні, пляжні, оздоровчі, весільні, дитячі, індивідуальні та групові путівки на Кіпр. Готелі 5 * також можна забронювати одночасно із замовленням квитків на літак. На карті готелів ви можете знайти всі приватні пансіонати, готелі, апартаменти і «різнокаліберні» готелі Кіпру. Ціни на проживання в них змінюються, і якщо ви купуєте тур з акційною знижкою, зрозуміло, вартість номера в готелі буде значно нижчою. Для сімейної поїздки пропонуються комфортабельні готелі Кіпру, відпочинок з дітьми в яких буде цікавий і добре організований. Такі сімейні готелі Кіпру 5 * можуть запропонувати не тільки дитяче харчування і анімацію, а й, при необхідності, няню або вихователя. Якщо ви хочете дізнатися незаангажовану думку про готелі, опис найкраще знайти на форумі мандрівників - тих, хто вже побував у цій країні і може порекомендувати найкращий готель Кіпру.