Кіпр готелі 5 зірок. Відпочинок на Кіпрі готелі 5. ціни

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Дорогий відпочинок на Кіпрі
Дорогий відпочинок на Кіпрі
Мандрівники, яким по кишені дорогий відпочинок на Кіпрі, можуть організувати собі будь-які види відпочинку на острові. Це можуть бути сафарі на джипах, що дозволяють побачити самі недоступні і дикі місця Кіпру. Не менш захоплююча морська рибалка. Орендувавши яхту, можна позасмагати та відпочити на її борту, познайомитися з мешканцями моря. А спійманий улов для вас тут же приготують. Відпочиваючи на Кіпрі, можна здійснювати круїзи в сусідні країни: Ізраїль, Єгипет або Ліван.
Де відпочити на Кіпрі
Де відпочити на Кіпрі
Якщо обираючи де відпочити на Кіпрі, ви хочете потрапити в центр виноробства і курортного бізнесу, відправляйтеся в Лімассол. На 15-кілометровому узбережжі міста розкішні готелі чергуються з евкаліптовими гаями, а мальовнича прибережна доріжка є винятковим місцем для прогулянок. На сході і заході від міста знаходяться самі вражаючі історичні знахідки Кіпру - стародавні держави Аматус і Куріон. А в Старому місті увагу туристів привертає Середньовічний замок, де відбулося весілля Річарда Левове Серце. В даний час тут розташований Кіпрський Музей Середньовіччя.
Пошук тура на Кіпр
Пошук тура на Кіпр
Прочани, які займаються пошуком туру на Кіпр, обов'язково включають в програму своєї поїздки поклоніння одній з трьох збережених ікон, написаних Святим Лукою. Ця ікона знаходиться в Монастирі Киккос, самому великому і багатому на острові. У музеї монастиря туристи можуть помилуватися багатою колекцією ікон, зразками різьблення по дереву, старовинними манускриптами. Відвідавши Киккос, паломники не обділяють своєю увагою 9 Візантійських церков, включених ЮНЕСКО в список світової спадщини, які розташовані по сусідству в Троодосскіх горах.
Якщо ви плануєте зробити поїздку на Південний Кіпр, неодмінно відвідайте Лімассол, Айя-НАПУ, Протарас, Ларнаку, Пафос. У кожному з цих місць вас чекають вже як зарекомендовані так і нові готелі Кіпру 5 зірок. Вони комфортабельні, збудовані зі скла і бетону, і пропонують відмінний сервіс. Найкращі готелі Кіпру - це бездоганний рівень послуг, цілодобовий all inclusive, безліч розваг для дорослих і дітей. Вибираючи Кіпр, готелі 5 зірок, ви можете розраховувати на можливість тут же, на місці, купити екскурсію, наприклад, в Лімассол, який вважається самим «пост-радянським» курортом Кіпру. Тут багато відпочиваючих із країн колишнього СРСР, тому в молодіжних готелях Кіпру - багато російськомовних ресторанів і клубів. Відпочинок на Кіпрі (готелі 5 зірок), наприклад, в Лімассолі - це і пляжний відпочинок, і можливість відвідати місцеві пам'ятки і розваги. На сайті Бі Тревел можна замовити екскурсійні, пляжні, оздоровчі, весільні, дитячі, індивідуальні та групові путівки на Кіпр. Готелі 5 * також можна забронювати одночасно із замовленням квитків на літак. На карті готелів ви можете знайти всі приватні пансіонати, готелі, апартаменти і «різнокаліберні» готелі Кіпру. Ціни на проживання в них змінюються, і якщо ви купуєте тур з акційною знижкою, зрозуміло, вартість номера в готелі буде значно нижчою. Для сімейної поїздки пропонуються комфортабельні готелі Кіпру, відпочинок з дітьми в яких буде цікавий і добре організований. Такі сімейні готелі Кіпру 5 * можуть запропонувати не тільки дитяче харчування і анімацію, а й, при необхідності, няню або вихователя. Якщо ви хочете дізнатися незаангажовану думку про готелі, опис найкраще знайти на форумі мандрівників - тих, хто вже побував у цій країні і може порекомендувати найкращий готель Кіпру.