Елітний відпочинок в Литві. Дорогі тури в Литву. VIP

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Де відпочити в Литві
Де відпочити в Литві
Туристам, які люблять спокійні і тихі місця, мріють забути про суєту і шумі і вибирають, де відпочити в Литві, неодмінно слід побувати в Нерінге. Цей унікальний курорт, що розташувався на плюєте, складається з селищ Пярвалка, Юодкранте і Смільтіне, Ніда і Прейла. Нерінга є найдовшим литовським населеним пунктом (52 км), більше половини території якого займають незаймані ліси. Тут можна побачити рідкісних птахів, диких тварин і красиві рослини. Завдяки первозданності і унікальність ландшафтів, цей чудесний курортне містечко був внесений до Переліку Всесвітньої Спадщини.
Акції на відпочинок в Литві
Акції на відпочинок в Литві
Скориставшись акціями на відпочинок в Литві, відвідайте Заяче містечко Рокішкіс («кішкіс» з литовського - «заєць»). Тут в добре збереженому маєтку графів Пшездецьких-Тізенгаузен можна побачити справжню обстановку (19 ст.) і гардероб господарів, прогулятися по зимовому саду. Рокішкісскій край широко відомий своїми сирами. Гості міста не тільки знайомляться з історією сиру, але і дегустують його в палаці-музеї графів фон Тізенхаузен. В історичному центрі Рокишкис туристи мають можливість помилуватися красивим собором Литви - неоготичному костелу Св. Матіса.
Ділова поїздка в Литву
Ділова поїздка в Литву
В останні час активний діловий туризм є одним з найперспективніших сегментів світового туристичного ринку. Литва теж робить все можливе, щоб залучити великий бізнес у свої екологічно чисті місця. Найчастіше ділові поїздки до Литви відбуваються у великі міста (Вільнюс, Каунас, Клайпеду, Шяуляй та ін), що мають сучасні бізнес-центри. Основну професійно-ділову програму, як правило, доповнюють якісні екскурсії, активні види відпочинку (рибалка, полювання, піші, кінні та велосипедні прогулянки) та оздоровчі СПА-програми.
Литва належить до країн, де люблять відпочивати туристи з різними інтересами та фінансовими можливостями, адже тут є можливість провести, як дешевий, так і дорогий відпочинок. У Литві кожне місто, від великого до самого маленького, просто переповнене історичними, архітектурними та культурними пам'ятками різних епох, а ще до послуг туристів в цій країні кращі готелі з гостинним і уважним персоналом. Віп відпочинок в Литві передбачає проживання в готелях найвищого рівня, харчування в кращих місцевих ресторанах і кафе, а також подорож найбільш популярними місцями країни. Більшість сучасних людей вважають за краще проводити свій vip відпочинок в Литві в містах, які знаходяться на узбережжі Балтійського моря (Паланга, Клайпеда та ін.) Однак є й чимало бажаючих поправити своє здоров'я під час перебування в цій чудовій країні. Для цього найкраще підходить СПА-курорт європейського рівня, який розташований в Друскінінкаї. Тут є чудова можливість пройти курс лікування водою різної мінералізації, а також лікувальними грязями. Проводячи елітний відпочинок в Литві не можна обійти увагою її столицю - Вільнюс, яка внесена до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсій по Вільнюсу ви зможете побачити замки великих князів, архітектурні пам'ятники в стилі бароко, а також численні церкви і костели, які фактично є візитною карткою країни.