Недорогий відпочинок у Литві. Недорогі тури, путівки з дітьми

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Відпочинок в Литві з дітьми
Відпочинок в Литві з дітьми
До столітнього ювілею литовської цукеркової фабрики «Рута» в її історичній будівлі з'явився музей шоколаду. Проводячи відпочинок в Литві з дітьми, принесіть задоволення своїм малюкам, відвідавши цей унікальний музей. Тут можна не лише розглядати експозиції та слухати розповіді про історію фабрики і традиції використання шоколаду, але й спостерігати процес виготовлення шоколадних цукерок.А бажаючі можуть самостійно виготовити цукерки і тут же їх спробувати. Ваші діти ніколи не забудуть і кафе музею шоколаду, в якому надається можливість продегустувати особливі десерти і покуштувати шоколад, аналогічний тому, що їли в стародавні часи ацтеки, майя та європейська знать.
Тур поїздки в Литву
Тур поїздки в Литву
Більше 2 століть тому в Друскінінкаї була виявлена мінеральна вода і лікувальні грязі, що вважаються одними з кращих в Європі. І сьогодні багато мандрівників здійснюють тур поїздки до Литви, щоб відвідати цей райський куточок, розташований на березі Німану серед хвойних лісів. 9 санаторіїв та бальнеологічна лікарня Друскінінкая приваблюють не тільки своїми мінеральними джерелами, дивно чистим повітрям і цілющими грязями, а й мальовничими пейзажами. Тут застосовують новітні технології діагностики та лікування, пропонують широкий спектр процедур: підводний масаж, джакузі, різноманітні ванни, басейни, сауни і ін.
Дорогий відпочинок в Литві
Дорогий відпочинок в Литві
Мандрівники, які полюбляють дорогий відпочинок в Литві, часто зупиняються в п'ятизірковій віллі Auska, яка розташована на Балтійському узмор'я курорту Паланга. Цей готель був побудований для генсека КПРС Л. Брежнєва і ще зовсім недавно приймав тільки високопоставлених гостей (президентів республік пострадянського простору та Польщі, членів королівської сім'ї Данії та ін.) З 2011 року вілла Auska відкрита для звичайних туристів. Цей ексклюзивний комплекс знаходиться в оточенні густого соснового лісу. Він має ресторан, картинну галерею, сауну, єдиний у країні басейн з морською водою, масажний кабінет, фітнес-зал, спортивні майданчики, тенісний корт, зимовий сад, чудові тераси для відпочинку.

Середньовічні замки, Балтійське море, білосніжні пляжі, архітектура в стилі бароко, величезна кількість музеїв, висококласний сервіс і доступні ціни, - словом все, що потрібно для того, щоб провести чудовий і недорогий відпочинок в Литві. Ця чудова країна дозволяє відмінно поєднувати пасивне проведення часу з пізнавальним, адже кожне місто в Литві насичене різними визначними пам'ятками. Сприятливий клімат - це ще один фактор, яким багатьох туристів приваблює Литва. Недорого в цій країні найбільше подобається відпочивати сім'ям з дітьми з кількох причин. На відміну від східних країн, тут немає виснажливої спеки, чим і вабить до себе Литва. Недорого з дітьми обходитися і переліт в цю країну, оскільки триває він не більше години. І, ще одним важливим фактором є те, що недорогі тури в Литву можна придбати в один з тих курортних міст, в яких є чим розважити дітей. Зокрема багато батьків, воліють зупинятися в Клайпеді, оскільки саме в цьому місті знаходитись Морський музей і дельфінарій, відвідувати який дуже подобається дітям різного віку. Придбати недорогі путівки в Литву кожен бажаючий може в туристичному агентстві Beetravel. Причому не обов'язково відвідувати офіс нашої компанії особисто, можна просто зайти на наш сайт і підібрати найбільш відповідний для себе варіант.