Забронювати тур до Болгарії. Раннє бронювання турів онлайн. Путівки в Болгарію

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Вартість путівок до Болгарії
Вартість путівок до Болгарії
Доступна практично всім охочим вартість путівок до Болгарії дозволяє не тільки відпочивати тут регулярно, але і вибирати курорт на свій смак. Якщо ви жодного разу не бували в затишному курортному містечку Несебр, принесіть собі це задоволення. Курорт знаменитий своєю древньою історією, тому був заснований в VII ст. до н. е.. як фракійське поселення. Частина давньогрецької колонії пішла під воду під час землетрусу і, коли море спокійне, можна побачити руїни підводного Несебра. А найвідомішою пам'яткою і символом міста є старовинний вітряний млин.
Сезон в Болгарії
Сезон в Болгарії
Всі справжні цінителі хороших вин намагаються провести хоча б один сезон в Болгарії. Болгарські вина експортують у 70 країн світу, серед яких є і дуже прискіпливі до якості ввезених продуктів експортери (Німеччина, Япoнія, США, Швeція і Вeликoбpитaнія). Тут люблять і вміють робити справжні вина. Особливо славляться червоні вина із знаменитих сортів винограду: Шардоне, Мерло, Мускат, Каберне, Совіньон. Зрідка вечеря у болгар обходиться без келиха доброго вина, і гостей вони пригощають із задоволенням.
Де відпочити в Болгарії
Де відпочити в Болгарії
У шанувальників стародавньої архітектури не виникає питання, де відпочити в Болгарії. Ці любителі вибирають місця відпочинку ближче до знаменитим болгарським пам'ятникам архітектури. Одні з них захоплюються Болярським або Візантійським будинком, що є середньовічним пам'ятником архітектури і найстарішою спорудою візантійських часів на Балканах. Інші - заворожені археологічним комплексом Перперікон, споруди якого являють собою дивовижні досягнення архітектурної майстерності.

Для багатьох наших співвітчизників відпочинок в Болгарії є альтернативою дорогим подорожам в інші європейські країни. Путівки до Болгарії із задоволенням купують і молодіжні компанії, і сімейні пари. Але, не дивлячись на доступність цього відпочинку, природне бажання заощадити кошти спонукає всіх туристів використовувати раннє бронювання Болгарії. Любителі гірськолижного спорту використовують раннє бронювання влітку і восени, щоб забезпечити собі чудовий відпочинок на гірськолижних курортах Пампорово, Боровець або Банско. Раннє бронювання турів до Болгарії взимку і навесні дасть можливість підготуватися до пляжного відпочинку на Золотих Пісках або в Бургасі. Круглорічно знижки на раннє бронювання використовують для екскурсійних поїздок по країні. Одним словом, акція «Раннє бронювання» популярна у туристів, які планують подорож до Болгарії, незалежно від пори року. Раннє бронювання готелів в Болгарії дозволить завчасно забезпечити собі номер в готелі, який відповідатиме вашим запитам і перевагам. Раннє бронювання авіаквитків в Болгарію дасть можливість вибрати відповідний тариф перельоту. Всім, хто використовує раннє бронювання, туроператори по Болгарії роблять хорошу знижку, про яку можна дізнатися у менеджерів турагентства Beetravel чи на його сайті. Як правило, раннє бронювання ціни на тури та авіаперельоти дозволяє знизити до 30%. Поточний рік тільки почався, тому використовуйте раннє бронювання, і Болгарія-2018 радо прийме вас в будь-який сезон. На даний же момент найбільш затребуваним є, звичайно, раннє бронювання на літо 2018. Вдалий літній відпочинок вартий того, щоб подбати про нього заздалегідь. І, якщо ви замість незапланованої поїздки вибирете раннє бронювання, Болгарія подарує вам чудовий відпочинок від роботи за найдемократичнішими цінами.