Сімейний відпочинок в Литві з дітьми. Відпочинок сімейним парам, ціни

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Литва для туристів
Литва для туристів
Литва для туристів-це країна, яка входить до десятки кращих напрямків етичного туризму (за результатами щорічного рейтингу сайту Ethical Traveler). Країни оцінювалися по широкому спектру критеріїв, і Литовська республіка отримала найвищу оцінку (разом з Коста-Рікою, Латвією та Уругваєм) в області охорони навколишнього середовища. Спокійна краса і виразність природи, відмінні морські курорти і мальовничі льодовикові озера, історичні міста з прекрасною архітектурою залучають до Литви сотні тисяч мандрівників.
Гарячі путівки в Литву
Гарячі путівки в Литву
Литовські традиції пивоваріння досить давні і сприймаються як складова частина культури народу. Мірною одиницею пінного напою тут вважається задоволення, отримане від його вживання, а не кількість випитих літрів. Саме тому багато мандрівників підшукують гарячі путівки до Литви, щоб здійснити пивні тури по країні. Вони відвідують численні пивні ресторанчики, знайомляться зі знаменитими литовськими пивоварнями та їх музейними експозиціями, дегустують місцеві марки «живого» пива.
Відпочинок в Литві з дітьми
Відпочинок в Литві з дітьми
До столітнього ювілею литовської цукеркової фабрики «Рута» в її історичній будівлі з'явився музей шоколаду. Проводячи відпочинок в Литві з дітьми, принесіть задоволення своїм малюкам, відвідавши цей унікальний музей. Тут можна не лише розглядати експозиції та слухати розповіді про історію фабрики і традиції використання шоколаду, але й спостерігати процес виготовлення шоколадних цукерок.А бажаючі можуть самостійно виготовити цукерки і тут же їх спробувати. Ваші діти ніколи не забудуть і кафе музею шоколаду, в якому надається можливість продегустувати особливі десерти і покуштувати шоколад, аналогічний тому, що їли в стародавні часи ацтеки, майя та європейська знать.

Багато переваг перед іншими країнами має Литва. Сімейний відпочинок з дітьми тут хороший тим, що немає виснажливий спеки, на відміну від східних курортів, а також не треба витрачати багато часу і грошей на дорогу в цю країну. Саме ці чинники в найбільшій мірі і приймають до уваги батьки, які вирішили провести відпочинок з дітьми в Литві. Проводити сімейний відпочинок в Литві найкраще в Паланзі і Клайпеді, оскільки на цих курортах дітей порадують не лише білосніжні піщані пляжі і ласкаве сонце, а й парки атракціонів, аквапарки та дитячі майданчики. Крім того, в Клайпеді сімейний відпочинок з дітьми не може обійтися без відвідування Морського музею та дельфінарію, від чого діти отримують величезне задоволення. Урізноманітнити дитячий відпочинок в Литві також можна відвідуванням численних музеїв і пам'яток в таких містах, як Вільнюс, Каунас, Тракай, - все залежить від віку та інтересів вашого чада. На сайті туристичної агенції Beetravel є найрізноманітніші тури на сімейний відпочинок в Литві. Ціни на кожен конкретний тур також можна дізнатися на сайті або скористатися консультацією наших співробітників, які можуть не тільки підібрати путівки за найбільш оптимальними цінами, але й організувати прекрасний відпочинок сімейним парам.