Тури на відпустку до Литві. Поїздки в Литву від Бі Тревел.

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Тур поїздки в Литву
Тур поїздки в Литву
Більше 2 століть тому в Друскінінкаї була виявлена мінеральна вода і лікувальні грязі, що вважаються одними з кращих в Європі. І сьогодні багато мандрівників здійснюють тур поїздки до Литви, щоб відвідати цей райський куточок, розташований на березі Німану серед хвойних лісів. 9 санаторіїв та бальнеологічна лікарня Друскінінкая приваблюють не тільки своїми мінеральними джерелами, дивно чистим повітрям і цілющими грязями, а й мальовничими пейзажами. Тут застосовують новітні технології діагностики та лікування, пропонують широкий спектр процедур: підводний масаж, джакузі, різноманітні ванни, басейни, сауни і ін.
Дорогий відпочинок в Литві
Дорогий відпочинок в Литві
Мандрівники, які полюбляють дорогий відпочинок в Литві, часто зупиняються в п'ятизірковій віллі Auska, яка розташована на Балтійському узмор'я курорту Паланга. Цей готель був побудований для генсека КПРС Л. Брежнєва і ще зовсім недавно приймав тільки високопоставлених гостей (президентів республік пострадянського простору та Польщі, членів королівської сім'ї Данії та ін.) З 2011 року вілла Auska відкрита для звичайних туристів. Цей ексклюзивний комплекс знаходиться в оточенні густого соснового лісу. Він має ресторан, картинну галерею, сауну, єдиний у країні басейн з морською водою, масажний кабінет, фітнес-зал, спортивні майданчики, тенісний корт, зимовий сад, чудові тераси для відпочинку.
Відпочинок в Литві, за відгуками
Відпочинок в Литві, за відгуками
Багато туристів, що проводили відпочинок в Литві, у відгуках радять відвідати Музей етнографії Румшішкєс. Цей величезний музей (20 га) є цілим селом, що представляє всю країну в мініатюрі. Територія Румшішкєс розділена на 4 ділянки, що відповідають етнографічним провінціям Литви: Аукштайтії, Жемайтія, Дзукія і Сувалки. З цих районів до музею були звезені житлові будинки, господарські будівлі, меблі, кухонне начиння, одяг. Гості села можуть познайомитися з процесами обробки бурштину та металу, побачити, як прядуть пряжу і плетуть вироби з лози. У Румшішкесі проходят концерти фолк-груп і різні фестивалі.

Туристичне агентство Beetravel пропонує тури на відпустку в Литві найрізноманітніших напрямків, адже в цій чарівній країні є величезна кількість можливостей для цікавого та насиченого проведення часу. У Вільнюсі - столиці Литви, погляду туристів представляється величезна кількість архітектурних пам'ятників, зведених у стилі бароко. У Паланзі відпочиваючі можуть провести чудовий відпочинок на пляжі, а також відвідати відомий Музей Бурштину і палац, зведений за часів Фелікса Тишкявічуса. Каунас здатний вразити навіть самого досвідченого туриста своєю середньовічною архітектурою і численними музеями, найбільш відомими серед яких є Музей Чюрленіса, Музей чортів, Музей литовської літератури. Відпустку в Литві також можна урізноманітнити відвідуванням таких міст як, Друскінінкай, Бірштонас, Клайпеда, Тракай, Шауляй, в кожному з яких є чимало пам'яток, які заслуговують на особливу увагу. Поїздки в Литву приваблюють туристів різного соціального статусу і з різними фінансовими можливостями. Тут подобається відпочивати і шумним компаніям, і сім'ям, і одиноким людям, - кожен знаходить в цій країні заняття до душі. До послуг молоді тут численні клуби та кафе, дітям подобається проводити час в різноманітних парках атракціонів, ну а дорослі можуть відпочити від міської суєти і вдосталь поніжитися на білосніжних пляжах. Туристичне агентство Beetravel пропонує своїм клієнтам поїхати в Литву не тільки влітку, але і взимку, наприклад на Новий рік, коли по всій країні панує атмосфера свята, і немає натовпів відпочиваючих, завдяки чому можна ближче пізнати Литву, а заодно і зустріти Новий рік в незвичайній обстановці.