Цікаві місця в Литві. Популярні місця відпочинку. Відвідати Литву

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Дорогий відпочинок в Литві
Дорогий відпочинок в Литві
Мандрівники, які полюбляють дорогий відпочинок в Литві, часто зупиняються в п'ятизірковій віллі Auska, яка розташована на Балтійському узмор'я курорту Паланга. Цей готель був побудований для генсека КПРС Л. Брежнєва і ще зовсім недавно приймав тільки високопоставлених гостей (президентів республік пострадянського простору та Польщі, членів королівської сім'ї Данії та ін.) З 2011 року вілла Auska відкрита для звичайних туристів. Цей ексклюзивний комплекс знаходиться в оточенні густого соснового лісу. Він має ресторан, картинну галерею, сауну, єдиний у країні басейн з морською водою, масажний кабінет, фітнес-зал, спортивні майданчики, тенісний корт, зимовий сад, чудові тераси для відпочинку.
Куди краще поїхати в Литві
Куди краще поїхати в Литві
Якщо туристи, які цікавляться унікальними природними явищами, з'ясовують, куди краще поїхати в Литві, їм обов'язково порадять відправитися в «Литовську Сахару». Так називають диво Курської коси - піщані дюни, що є одними з найвищих у Східній Європі. Сьогодні висота дюн становить 52 м, але стверджують, що за 30 років вона зменшилася на 10 м. Піднявшись на дюну, можна побачити сонячний годинник висотою 12 м, встановлений в 1995 році.
Ціни на відпочинок в Литві
Ціни на відпочинок в Литві
Тихий литовський курорт Бірштонас, орієнтований на сімейний відпочинок з лікуванням, в останні роки б'є всі рекорди популярності. Численні клієнти аналогічних чеських і фінських курортів приїжджають сюди, вибираючи відпочинок в Литві, ціни на який набагато доступніші. Основні лікувальні чинники цього бальнеологічного курорту - це відмінні природно-кліматичні умови, торф'яні грязі, хлоридно-натріеві і магнієво-кальцієво-натрієві води. Бірштонас, що розкинувся на берегах мальовничої річки Нямунас, славиться дивовижною природою, в його природному парку ростуть туї, ялини, каштани, липи і клени.

З кожним роком з'являється все більше охочих, які б хотіли провести свою відпустку в такій чарівній країні, як Литва. Однак не всі знають, які варто відвідати цікаві місця в Литві, щоб в пам'яті залишилися не тільки білосніжні пляжі, а й різноманітні цікаві місця, фото яких заповнюють численні альбоми, туристів, що побували тут. Починати знайомство з країною, безумовно, слід з її столиці - Вільнюса, саме тут знаходитися все найцікавіше в Литві. У цьому місті ви зможете побачити величезну кількість будинків в стилі бароко, Кафедральну площу, замки великих князів Вільнюса, П'ятницьку церкву і багато інших цікавих місць Литви. Продовжуючи знайомство з країною, обов'язково варто відправитися на екскурсію в Каунас. Це місто вражає туристів своєю середньовічною архітектурою, Каунаським замком, романським Кафедральним собором і багатьма іншими пам'ятками. Якщо вас цікавлять найпопулярніші місця відпочинку в Литві, то це, безумовно, Клайпеда і Паланга. Саме тут розташовані найкращі готелі, знаходяться найбільш просторі і чисті пляжі, а також відбуваються цікаві події в Литві. Серед людей, які бажають поправити своє здоров'я, найбільш популярні місця відпочинку знаходяться в Друскінінкаї. Це село здавна славиться своїми мінеральними джерелами і лікувальними грязями, які і ваюлять сюди туристів з різних кінців світу. Більше того, тут також є цікаві місця, відео яких ви можете побачити на сайті туристичного агентства Beetravel.