Відпочинок в Австрії 2018. Тури в Австрію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Новий рік в Австрії
Новий рік в Австрії
Якщо ви цінуєте різдвяні та новорічні свята не за можливість цілодобового поїдання олів'є біля телевізора, а за наявність вільного часу. Якщо з усіляких розваг ви обираєте незабутні прогулянки по казковому світу сніжних покривів і милування гірськими вершинами, вам необхідно провести Новий рік в Австрії. Найкраще за все відправитися в регіон Арльберг, який вважається одним з кращих гірськолижних курортів на землі.
Австрія для туристів
Австрія для туристів
Австрія для туристів - це незабутні гірськолижні курорти, чудові блакитні озера, дивовижні пам'ятки. Одним з головних пам'яток архітектури країни є палац Шенбрунн, який представляє собою прекрасний зразок стилю бароко. Імператорська резиденція, що складається з 1441 кімнати, не залишить байдужим жодного відвідувача цього австрійського палацу.
Тур-поїздки в Австрію
Тур-поїздки в Австрію
Здійснюючи тур-поїздки в Австрію, мандрівники намагаються обов'язково відвідати чудовий Відень, а в ньому - Хундертвассерхауз, одне з найцікавіших пам'яток міста. Ця будівля, що має незвичайну архітектуру і розписний фасад, була зведено у вісімдесятих роках минулого століття і вдало вписалася в загальний вигляд столиці.

Кожна країна манить до себе мандрівників чимось своїм - особливим і унікальним, однак, вибравши відпочинок в Австрії, кожен турист побачить, що тут є багато особливостей. Замки і палаци, гори і озера, санаторії та гірськолижні курорти, історичні міста та численні природні ландшафти - все це перетворить відпочинок кожного туриста в незабутню подорож. Туристичне агентство Bee Travel пропонує цікаві тури в Австрію в будь-яку пору року. Літо - це прекрасна пора року для численних екскурсій історичними містами Австрії, а зима запропонує туристам чудовий відпочинок на гірськолижних курортах. Хочемо звернути вашу увагу і на те, що відпочинок у цій країні обійдеться зовсім недорого, незалежно від обраної пори року, а якщо вам ще й підійдуть гарячі тури в Австрію, які пропонує компанія Bee Travel - то ця подорож стане справжнім подарунком. З кожним роком наша туристична агенція пропонує все нові і нові варіанти відпочинку. Тури в Австрію 2018 надають можливість туристам не тільки ближче познайомитися з історією і культурою цієї країни, а й чудово відпочити на гірськолижних курортах або берегах численних озер.