Відпочинок в Болгарії 2017. Тури в Болгарію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Ділова поїздка до Болгарії
Ділова поїздка до Болгарії
Зручне географічне розташування Болгарії, наявність міжнародних аеропортів і респектабельних конференц-центрів, а також мережа престижних готелів дозволяють проводити тут різні бізнес-зустрічі, семінари та конференції. Ділову поїздку до Болгарії можна поєднувати з екскурсіями по історичних місцях країни, з активним відпочинком на гірськолижних або пляжних курортах та релаксацією в бальнеологічних салонах.
Де відпочити в Болгарії
Де відпочити в Болгарії
У шанувальників стародавньої архітектури не виникає питання, де відпочити в Болгарії. Ці любителі вибирають місця відпочинку ближче до знаменитим болгарським пам'ятникам архітектури. Одні з них захоплюються Болярським або Візантійським будинком, що є середньовічним пам'ятником архітектури і найстарішою спорудою візантійських часів на Балканах. Інші - заворожені археологічним комплексом Перперікон, споруди якого являють собою дивовижні досягнення архітектурної майстерності.
Відпочинок в Болгарії у відгуках
Відпочинок в Болгарії у відгуках
Численні туристи, які провели свій відпочинок в Болгарії, у відгуках радять неодмінно відвідати самий неймовірний природний феномен країни - археологічну місцевість «Кам'яний ліс». Пам'ятник розкинувся на території 50 квадратних кілометрів і являє собою кам'яні колони висотою до 6-10 м. Учені припускають, що вік цих химерних утворень, порожнистих всередині, досягає 50 млн. років. До сих пір уфологи, археологи і геологи не можуть прийти до спільної думки про їхнє походження.

Золотисті пляжі Чорноморського узбережжя, мінеральні джерела, гірськолижні курорти, антична архітектура, гостинні жителі і чудовий сервіс - все це наповнює відпочинок в Болгарії незабутніми враженнями, які залишаються в душі туристів, на все життя. Зимові тури в Болгарію - це найкращий варіант для любителів активного відпочинку. Тут до послуг гірськолижників безліч трас різної складності, які обладнані висококласними підйомниками. Вибравши відпочинок в Болгарії взимку, ви зможете насолодитися не тільки чудовим катанням на лижах чи сноуборді, але і відмінними умовами проживання і своєрідною болгарської кухнею. Тому, не варто довго розмірковувати над вибором місця для зимового відпочинку, тури в Болгарію 2017 - це найкращий варіант! Однак, якщо ви не в захваті від катання на лижах і віддаєте перевагу спокійному відпочинку на березі теплого моря, тоді вирушайте в Болгарію влітку і насолоджуйтеся ласкавим сонцем на Чорноморському узбережжі. Літній відпочинок в Болгарії можна чудово доповнити екскурсіями по численних визначних пам'ятках країни, серед яких Етнографічний музей «Етир», Церква Святої Софії, Шипкинський перевал, Роженський монастир, Долина Троянд, Археологічний музей і багато інших. Туристичне агентство Bee Travel, незалежно від пори року пропонує гарячі путівки в Болгарію, завдяки яким ви зможете суттєво заощадити кошти для своїх розваг, під час відпочинку.