Відпочинок в Болгарії 2018. Тури в Болгарію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Сезон в Болгарії
Сезон в Болгарії
Всі справжні цінителі хороших вин намагаються провести хоча б один сезон в Болгарії. Болгарські вина експортують у 70 країн світу, серед яких є і дуже прискіпливі до якості ввезених продуктів експортери (Німеччина, Япoнія, США, Швeція і Вeликoбpитaнія). Тут люблять і вміють робити справжні вина. Особливо славляться червоні вина із знаменитих сортів винограду: Шардоне, Мерло, Мускат, Каберне, Совіньон. Зрідка вечеря у болгар обходиться без келиха доброго вина, і гостей вони пригощають із задоволенням.
Гарячі тури в Болгарію
Гарячі тури в Болгарію
У 1998 році в місті Банско вперше пройшов Міжнародний джаз фестиваль. З тих пір він став щорічним і дуже популярним святом, на який з'їжджаються європейські музиканти самих різних напрямків джазу. Фанати джазового стилю музики шукають на початку серпня гарячі тури в Болгарію, щоб насолодитися творчістю десятків біг-бендів (джаз-оркестр SHAPE International Big Band, оркестр Болгарського національного радіо та ін.) Протягом семи днів джаз звучить не тільки на камерних сценах курортних комплексів, але і в ресторанах міста.
Тури в Болгарію з України
Тури в Болгарію з України
Хороша традиція - привозити подарунки людям, до яких приїжджаєш на відпочинок. І бажано, щоб цей презент доставляв задоволення тим, кому призначений. Здійснюючи тури в Болгарію з України, захопіть з собою цукерок і шоколаду. Цим ви обов'язково догодите господарям-болгарам, які відомі як неймовірні ласуни. А, крім того, місцеві солодощі не йдуть ні в яке порівняння з нашими смачними шоколадними цукерками.

Золотисті пляжі Чорноморського узбережжя, мінеральні джерела, гірськолижні курорти, антична архітектура, гостинні жителі і чудовий сервіс - все це наповнює відпочинок в Болгарії незабутніми враженнями, які залишаються в душі туристів, на все життя. Зимові тури в Болгарію - це найкращий варіант для любителів активного відпочинку. Тут до послуг гірськолижників безліч трас різної складності, які обладнані висококласними підйомниками. Вибравши відпочинок в Болгарії взимку, ви зможете насолодитися не тільки чудовим катанням на лижах чи сноуборді, але і відмінними умовами проживання і своєрідною болгарської кухнею. Тому, не варто довго розмірковувати над вибором місця для зимового відпочинку, тури в Болгарію 2018 - це найкращий варіант! Однак, якщо ви не в захваті від катання на лижах і віддаєте перевагу спокійному відпочинку на березі теплого моря, тоді вирушайте в Болгарію влітку і насолоджуйтеся ласкавим сонцем на Чорноморському узбережжі. Літній відпочинок в Болгарії можна чудово доповнити екскурсіями по численних визначних пам'ятках країни, серед яких Етнографічний музей «Етир», Церква Святої Софії, Шипкинський перевал, Роженський монастир, Долина Троянд, Археологічний музей і багато інших. Туристичне агентство Bee Travel, незалежно від пори року пропонує гарячі путівки в Болгарію, завдяки яким ви зможете суттєво заощадити кошти для своїх розваг, під час відпочинку.