Відпочинок в Болгарії 2017. Тури в Болгарію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Дешеві тури в Болгарію
Дешеві тури в Болгарію
Якщо у вас немає бажання поїхати на найпопулярніші гірськолижні курорти під час новорічних свят або на розкішні пляжні курорти в розпал літа, то ви легко знайдете дешеві тури в Болгарію. Скориставшись одним з них, відвідайте Долину Троянд біля міста Казанлик. Ця чудово гарна місцевість є одним із найбільших світових виробників рожевого масла. Роза - один із символів країни, тут все пов'язано з цією квіткою: трояндами прикрашають весілля і присвячують їм різні фестивалі, їх використовують в національній кухні і медицині, вирощують в садах і на плантаціях.
Ділова поїздка до Болгарії
Ділова поїздка до Болгарії
Зручне географічне розташування Болгарії, наявність міжнародних аеропортів і респектабельних конференц-центрів, а також мережа престижних готелів дозволяють проводити тут різні бізнес-зустрічі, семінари та конференції. Ділову поїздку до Болгарії можна поєднувати з екскурсіями по історичних місцях країни, з активним відпочинком на гірськолижних або пляжних курортах та релаксацією в бальнеологічних салонах.
Гарячі тури в Болгарію
Гарячі тури в Болгарію
У 1998 році в місті Банско вперше пройшов Міжнародний джаз фестиваль. З тих пір він став щорічним і дуже популярним святом, на який з'їжджаються європейські музиканти самих різних напрямків джазу. Фанати джазового стилю музики шукають на початку серпня гарячі тури в Болгарію, щоб насолодитися творчістю десятків біг-бендів (джаз-оркестр SHAPE International Big Band, оркестр Болгарського національного радіо та ін.) Протягом семи днів джаз звучить не тільки на камерних сценах курортних комплексів, але і в ресторанах міста.

Золотисті пляжі Чорноморського узбережжя, мінеральні джерела, гірськолижні курорти, антична архітектура, гостинні жителі і чудовий сервіс - все це наповнює відпочинок в Болгарії незабутніми враженнями, які залишаються в душі туристів, на все життя. Зимові тури в Болгарію - це найкращий варіант для любителів активного відпочинку. Тут до послуг гірськолижників безліч трас різної складності, які обладнані висококласними підйомниками. Вибравши відпочинок в Болгарії взимку, ви зможете насолодитися не тільки чудовим катанням на лижах чи сноуборді, але і відмінними умовами проживання і своєрідною болгарської кухнею. Тому, не варто довго розмірковувати над вибором місця для зимового відпочинку, тури в Болгарію 2017 - це найкращий варіант! Однак, якщо ви не в захваті від катання на лижах і віддаєте перевагу спокійному відпочинку на березі теплого моря, тоді вирушайте в Болгарію влітку і насолоджуйтеся ласкавим сонцем на Чорноморському узбережжі. Літній відпочинок в Болгарії можна чудово доповнити екскурсіями по численних визначних пам'ятках країни, серед яких Етнографічний музей «Етир», Церква Святої Софії, Шипкинський перевал, Роженський монастир, Долина Троянд, Археологічний музей і багато інших. Туристичне агентство Bee Travel, незалежно від пори року пропонує гарячі путівки в Болгарію, завдяки яким ви зможете суттєво заощадити кошти для своїх розваг, під час відпочинку.