Відпочинок в Греції 2018. Тури в Грецію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Вартість путівки в Грецію
Вартість путівки в Грецію
Греція - це кристально чисте море, білі піщані пляжі і дивовижні пейзажі. Ця гостинна країна може вам запропонувати не лише відпочинок біля моря і в комфортабельних готелях, але ще і зачаровують екскурсії, і інші види туризму: екстремальний, аграрний, гірськолижний та ін Греція може запропонувати не тільки літній, але і зимовий відпочинок, ні в чому не поступається відпочинку на відомих світових гірськолижних курортах. Завдяки такому широкому вибору, вартість путівки в Грецію може бути дуже різною і здатна задовольнити будь-якого туриста.
Недорогий відпочинок в Греції
Недорогий відпочинок в Греції
Скориставшись різними акціями і спецпропозиціями, можна організувати собі недорогий відпочинок в Греції. Ви потрапите в країну, розташовану на стику Європи, Азії і Африки, яка омивається трьома морями: Середземним, Іонічним і Егейським. Ви станете одним з 11 млн. щасливих туристів, що щорічно відвідують «країну богів і героїв». Кожен турист зможе відшукати для себе щось неймовірно цікаве і захоплююче, будь то прогулянка по руїнах Олімпу або прогулянка на катері по островах Греції.
Греція для туристів
Греція для туристів
Греція для туристів приваблива тим, що тут величезний вибір пам'яток, і, значить, пропонованих екскурсій. Однією з них є поїздка на невеликий кістяк Спіналонга, що знаходиться в східній частині Криту. Спіналонга відомий, як острів прокажених, так як на нього відправляли людей хворих на проказу з Криту і материка до 1957 року. Сьогодні безліч туристів відвідують цей острів заради можливості побувати в моторошнуватих покинутих будинках.

Туристичне агентство Bee Travel організовує тури до Греції вже протягом багатьох років. І кожен рік до нас звертаються не тільки нові клієнти, які бажають влаштувати собі відпочинок в Греції, а й туристи, які вже встигли побувати у цій країні. Адже, Греція належить до числа країн, куди можна їздити кілька років поспіль і щоразу бачити щось нове і чаруюче. Відпочинок в Греції приваблює туристів прекрасними пляжами Середземноморського, Егейського та Іонічного морів, а також численними пам'ятками. До найбільш відомих пам'ятників історії і культури належать афінський Акрополь, «Лабіринт Мінотавра», Палац Великих Магістрів на о. Родос, а також театр Діоніса. Туристам, які цікавляться древньою історією і культурою, туристичне агентство Bee Travel пропонує тури до Греції 2018 екскурсійного напрямку. Вибравши екскурсійні тури, ви зможете не тільки ознайомитися з історією та культурою Стародавньої Греції, але і відпочити на березі одного з трьох морів, однак якщо ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку, все ж краще купувати пляжні тури до Греції. Багатьох туристів, охочих відпочити в Греції, зупиняє вартість путівки, однак наша компанія в будь-яку пору року пропонує гарячі тури до Греції, завдяки яким ви зможете відпочити без особливого збитку для сімейного бюджету.