Відпочинок в ОАЕ 2018. Тури в ОАЕ. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Відгуки про відпочинок на ОАЕ
Відгуки про відпочинок на ОАЕ
В ОАЕ не уявляють собі життя без верблюдів, без цих кораблів пустелі не змогли б існувати бедуїни. Ніякими джипами не можна замінити цих витривалих і симпатичних тварин. Туристи, які провели відпочинок в ОАЕ, в відгуках описують також національний вид спорту, який придумали араби, - верблюжі перегони. Вони кажуть, що це захоплююче видовище неможливо забути. Найчастіше (кожен четвер і п'ятницю з вересня по травень) верблюжі перегони проводяться в Дубаї. В одному забігу на дистанції від 3 до 5 км бере участь до 30 верблюдів. І важко уявити собі більш щирих і серйозних уболівальників, ніж місцеві жителі.
Дешеві тури на ОАЕ
Дешеві тури на ОАЕ
Якщо ви змогли стати щасливими володарями дешевих турів в ОАЕ, витратьте зекономлені кошти на відвідування музею перлів в Рас-ель-Хайм. До того, як на території Еміратів знайшли нафту, араби заробляли собі на життя ловом диких перлів. Але в 30-х роках 20 століття місцеві жителі перейняли досвід японців і стали вирощувати перли штучно. У музеї вам покажуть всі «операції» над устрицею-перлових скойок, в результаті яких «народжуєються» перли під назвою «акойя», які вважаються еталоном якості на світовому ринку. Ну і, звичайно, неодмінно придбайте на пам'ять прикраси, створені з місцевих перлів і перламутру.
Дорогий відпочинок на ОАЕ
Дорогий відпочинок на ОАЕ
Одним з найбільш шикарних і багатих місць на планеті є Дубаї, найбільший туристичний центр на Близькому Сході. А найбільш елітним районом цього емірату по праву називають Джумейра. Тут в готелях, які працюють за найвищим світовим стандартам, проводять найдорожчий відпочинок в ОАЕ. З півтора десятків готелів Джумейри тільки два мають категорію 4 *, всі інші - п'ятизіркові. Узбережжя Джумейри знамените своїми пляжами і шопінг-моллами, кращим аквапарком в Еміратах - Wild Wadi, а також парком розваг - Wonderland.

Емірати постійно привертають увагу всіх тих, хто цінує чудовий і комфортабельний відпочинок. Туристичне агентство Bee Travel пропонує для всіх, хто бажає відновити свої сили, а також отримати незабутні враження за розумну ціну гарячі тури в ОАЕ. Чудові курорти ОАЕ пропонують мандрівникам неперевершені природні умови, чудові піщані пляжі і красиві морські види. Відпочинок в ОАЕ передбачає проживання у висококласних готелях та відвідання найбільших торгових центрів. Тури в ОАЕ 2018 року, які ми реалізуємо, дозволять мандрівникам зіткнутися з чудово розвиненою індустрією відпочинку. Курорти ОАЕ, прекрасним чином обладнані всім, що потрібно для любителів активного відпочинку. Ті мандрівники, які придбають у нашому агентстві тури в ОАЕ, зможуть виявити при готелях найшикарніші тенісні корти, чудово обладнані спортивні майданчики, відмінні поля для гольфу. Також, туристам пропонуються найширші можливості для занять дайвінгом. Мандрівникам пропонуються численні екскурсійні програми по історичних пам'ятках, якими так багаті ОАЕ. Все це і ще багато іншого мандрівники зможуть побачити, якщо звернуться в наше туристичне агентство і придбають тури в цю чудову країну. Без сумніву тури в ОАЕ цілком можуть служити своєрідним девізом для тих, хто хоче провести свій вільний час в комфортабельних умовах і отримати при цьому незабутні враження.