Відпочинок в Польщі 2018. Тури в Польщу. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Відпочинок у Польщі
Відпочинок у Польщі
На польському Балтійському узбережжі знаходиться понад 500 км піщаних морських пляжів, цей район вважається особливо сприятливим для здоров'я, має добре розвинену туристичну базу. Дія сонячних променів на Балтиці не завдає шкоди здоров'ю, а морське повітря, насичене йодом, дуже рекомендоване людям із захворюваннями дихальних шляхів. Все це робить популярним пляжний відпочинок в Польщі на численних курортах країни: Свіноуйсьце, Колобжег, Ястжембя Гура, Леба, Криниця Морська і ін.
Індивідуальні тури в Польщу
Індивідуальні тури в Польщу
Всупереч існуючій думці, що більше число європейських замків знаходиться на французькій Луарі, максимальне їх зосередження - в польському Нижньосілезькому воєводстві. Саме тому любителі замкової архітектури та мальовничих пейзажів купують індивідуальні тури в Польщу з відвідуванням Нижньої Сілезії. Тут мандрівників чекають не тільки всесвітньо відомі архітектурні пам'ятники, але й чудові розваги. У Злоториє можна побачити свято промивки золота, в замку Хойнік - унікальні покази Братства арбалетників, замок в Болкове знаменитий лицарськими турнірами.
Цікаві місця в Польщі
Цікаві місця в Польщі
Одним з найцікавіших місць Польщі є, звичайно, Краків, кожна будівля якого - історична або культурна пам'ятка. Недарма, ця польська столиця епохи середньовіччя і ренесансу була удостоєна в 2000-му році звання Культурної Столиці Європи. Кожного туриста, що приїхав до Кракова, захоплює неповторний колорит площі Ринок, Королівський замок на Вавелі, Кафедральний собор, дивовижні пам'ятники єврейського мистецтва в столичному районі Казімєж. Архітектурні пам'ятки, численні пам'ятники і музеї стародавнього міста надовго залишаються в пам'яті його гостей.

Багато наших співвітчизників воліють проводити відпочинок в Польщі і цьому є багато пояснень. По-перше, в Польщі є багато архітектурних та історичних пам'яток, відвідування яких залишають у душі кожного туриста незабутні враження. По-друге, Польща славиться термальними курортами, де можна не тільки підлікуватися, а й чудово провести час. По-третє, вартість відпочинку в цій країні значно нижча, ніж у багатьох інших європейських країнах, а якщо вам вдасться ще й придбати гарячі тури до Польщі, то ця подорож стане справжнім подарунком. Знайдеться в Польщі і заняття любителям активного проведення часу, адже тут є чудові гірськолижні курорти з висококласним сервісом. На польських гірськолижних курортах передбачені всі умови, як для новачків, так і для досвідчених гірськолижників. Вибравши гірськолижні тури до Польщі 2018, ви наповните своє життя яскравими емоціями і незабутніми враженнями. Дуже популярними серед туристів є і екскурсії по визначних пам'ятках Польщі, яких тут чимало. Тільки у Варшаві - столиці цієї країни, - можна побачити величезну кількість архітектурних пам'яток, відвідати численні музеї і насолодиться прогулянкою старовинними вуличками. Крім екскурсійних, лікувально-профілактичних та гірськолижних турів, туристичне агентство Bee Travel пропонує і пляжні тури до Польщі, які гарантують незабутній відпочинок на узбережжі Балтійського моря.