Відпочинок в Тунісі 2018. Тури в Туніс. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Акції на відпочинок в Тунісі
Акції на відпочинок в Тунісі
Скориставшись акціями на відпочинок у Тунісі, можна витратити зекономлені кошти на додаткові екскурсії, наприклад, відвідати Мавзолей Хабіба Бургиби. Цей меморіальний комплекс почали будувати (в 1963 році в місті Монастір) ще за життя президента країни. Ця неймовірно красива споруда має золотий купол, два мінарети і бронзові ворота. Стіни будівлі, створені з різьбленого каменю, оброблені коралами і блакитною керамікою. Мавзолей, в якому знаходиться саркофаг Хабіба Бургиби і поховання його найближчих родичів, охороняють гвардійців почесної варти.
Ціни на відпочинок у Тунісі
Ціни на відпочинок у Тунісі
Таласотерапія дуже популярна сьогодні як один із дуже дієвих методів лікування численних захворювань. У Тунісі вона розвивається стрімкими темпами, щороку тут відкриваються нові центри таласотерапії, клієнтам яких круглий рік гарантовано високопрофесійне лікування на надсучасному обладнанні. Всі, хто провели оздоровчий відпочинок у Тунісі, ціни на нього називають найнижчими на Середземномор'ї.
Цікаві місця в Тунісі
Цікаві місця в Тунісі
Цікавих місць в Тунісі величезна безліч, але світову популярність країна отримала завдяки Карфагену. Легендарне місто було створене фінікійцями в 841 р. до н.е., і сьогодні цей наікрасівейший архітектурний пам'ятник є свідченням того, якими були побут, культура і зодчество того часу. Стародавні руїни римських будівель (капітолія, амфітеатру, грандіозних терм і візантійських церков) передають сучасним людям цінне знання про історію людства і вражають своєю величчю.

Білосніжні пляжі, прохолодні Середземноморські бризи, найкращі в світі SPA-центри, незвичайні оазиси, пустеля Сахара та численні історичні пам'ятники різних епох - це те, що відкриється увазі туристів, які придбають тури в Туніс 2018. Крім того, Туніс відрізняється висококласним сервісом і гостинністю місцевих жителів. Відпочинок в Тунісі настільки різноманітний, що нікому не доведеться нудьгувати тут, єдине, що потрібно буде зробити, це знайти заняття до душі. Туніс відкриває широкі можливості для любителів кінного спорту, адже арабські скакуни прославлені у всьому світі. До послуг туристів, які люблять активно проводити свій відпочинок численні поля для гольфу і тенісу. А для тих, хто хоче себе хоч трохи побалувати під час відпустки, свої послуги пропонують SPA-центри. Цікаве проведення часу гарантоване і мандрівникам, які придбали екскурсійні тури в Туніс. У цій країні відображені різні епохи: візантійська, арабська, фінікійська, французька, кожна з яких наклала свій відбиток на архітектурні пам'ятки Тунісу. Найбільш приголомшливими є монастир Риба, Колізей в Ель Джем, Велика мечеть в Кайруане, тріумфальна арка в Хайдріх, а також численні романські та візантійські будівлі. Найбільш вигідним варіантом відвідин цієї країни є, пропоновані туристичним агентством Bee Travel гарячі тури в Туніс, завдяки яким ви зможете провести незабутній відпочинок в одній з найцікавіших країн світу.