Відпочинок в Туреччині 2017. Тури в Туреччину. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Туроператори по Туреччині
Туроператори по Туреччині
Туристам, що бажають познайомитися зі знаменитими містами античності, які є важливими центрами давньої епохи, туроператори по Туреччині радять відвідати міста Перзі, Аспендос і Сіде. У Перге мандрівників захоплюють: величезний амфітеатр з унікальними рельєфами, елліністичні ворота, баня, обкладена мармуром і прикрашена скульптурами. Аспендос вразить руїнами акрополя, агорою (ринком, де торгували рабами), мавзолеєм і Палатою Рад, дивовижним театром, що не має собі рівних. У Сіде можна побачити агору, амфітеатр, храм богині Фортуни і статую Веспасіана, театр Аполлона, фонтан і некрополь.
Сезон в Туреччині
Сезон в Туреччині
Туреччина відома не тільки пляжними, але й гірськолижними курортами (знаходиться в першій десятці серед 20 провідних напрямків). Лижників приваблюють сюди доступні ціни, не тривалий авіапереліт, якісний сервіс, а також широкий вибір трас, що дає можливість отримувати задоволення і професіоналам, і початківцям лижникам, і дітям. Гірськолижний сезон в Туреччині можна провести на курортах Ерджієс, Саракамиш, Хасан цебто Коп цебто і інших. Але найпопулярнішими є Паландокен і Улудаг.
Індивідуальні тури в Туреччину
Індивідуальні тури в Туреччину
Подієві туристи, здійснюючи індивідуальні тури в Туреччину, ні за що не пропустять відоме на весь світ барвисте свято - Фестиваль тюльпанів в Стамбулі. Щовесни протягом місяця місцевих жителів і гостей столиці радують мільйони тюльпанів, висаджених в міських парках, алеях і на клумбах. В рамках фестивалю проходять різні заходи: виставки картин і панно з живих тюльпанів різних сортів, квіткові шоу в парках міста, ділові зустрічі виробників і покупців. Ну і, звичайно ж, ярмарок, на якому можна придбати цибулини рідкісних сортів тюльпанів.

У цьому році, як і в багатьох попередніх туристичне агентство Bee Travel пропонує туристам віддати перевагу відпочинку в Туреччині. І це невипадково, подорожі в цю чудову країну користуються величезною популярністю, і що може бути краще ніж, покинувши засніжені вулиці, провести вільний час на незабутніх піщаних пляжах, які омиваються ласкавими морськими хвилями. Тому наше турагентство пропонує всім бажаючим гарячі тури до Туреччини, які дозволять мандрівниками ще деякий час побути в літі. Така чудова країна як Туреччина пропонує мандрівникам чудовий відпочинок, під час якого вони зможуть ознайомитися з неповторною і приголомшливо красивою природою та самобутньою культурою Туреччини. Місцеві курорти надають відмінні можливості для занять абсолютно будь-якими видами водного спорту. Тури до Туреччини 2017 року, які можна замовити в нашому агентстві дозволять відпочиваючим в повній мірі насолодитися численними красотами природи, а також і багатьма іншими пам'ятками. У Туреччині є надзвичайно багато можливостей для чудового відпочинку і тури в Туреччину, придбані в нашому агентстві, дозволять повною мірою реалізувати ці можливості. Для цього слід лише звернутися в турагентство Bee Travel, де наші висококваліфіковані фахівці допоможуть мандрівникові найкращим чином реалізувати свої бажання і зробити відпочинок в Туреччині абсолютно незабутнім і надзвичайно приємним.