Відпочинок в Туреччині 2018. Тури в Туреччину. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Курорти в Туреччині
Курорти в Туреччині
Тривалий пляжний сезон (Анталійське узбережжя - з кінця квітня по середину жовтня, Егейське узбережжя - з кінця травня по кінець вересня) і численні курорти зробили Туреччину улюбленим місцем літнього відпочинку. Але, вибираючи для себе курорт в Туреччині, потрібно врахувати, що Бодрум, Мармарис і Кемер вважають молодіжно-тусовочними місцями для відпочинку. Для спокійного сімейного відпочинку більше підійдуть Белек і Сіде, а тим, хто віддає перевагу бюджетному відпочинку, краще вибрати курорт Аланію.
Пошук туру в Туреччину
Пошук туру в Туреччину
Багато туристів, здійснюючи пошук туру в Туреччину, зупиняють свій вибір на курорті Бодрум, улюбленому місці відпочинку турецької богеми. Золоті піщані пляжі, мальовничі бухти з прозорою морською водою, апельсинові гаї і соснові ліси, прекрасні гори і скелі зробили півострів Бодрум найкрасивішим місцем в країні. У місті, яке є притулком моряків і нирців за губками, багато клубів і рибальських таверн. А крім цього, древнє місто має багату історію, тут безліч старовинних будівель, що становлять культурну цінність і завжди цікавлять туристів.
Куди краще поїхати в Туреччині
Куди краще поїхати в Туреччині
У туристів, що обожнюють чудеса природи, не виникає питання, куди краще поїхати в Туреччині. Вони відвідують унікальний регіон країни, званий Каппадокія, сюрреалістичні пейзажі якого створені особливою вулканічною породою. Мандрівників вражають підземні і печерні міста, дивовижні наскельні церкви і монастирі, лабіринти фортів-фортець, видовбаних в скелях з туфу. Особлива принадність перебування в цьому районі укладена в можливості зупинитися в печерних готелях. Старий османський стиль цих жител представлений високими арочними стелями і ліпними камінами.

У цьому році, як і в багатьох попередніх туристичне агентство Bee Travel пропонує туристам віддати перевагу відпочинку в Туреччині. І це невипадково, подорожі в цю чудову країну користуються величезною популярністю, і що може бути краще ніж, покинувши засніжені вулиці, провести вільний час на незабутніх піщаних пляжах, які омиваються ласкавими морськими хвилями. Тому наше турагентство пропонує всім бажаючим гарячі тури до Туреччини, які дозволять мандрівниками ще деякий час побути в літі. Така чудова країна як Туреччина пропонує мандрівникам чудовий відпочинок, під час якого вони зможуть ознайомитися з неповторною і приголомшливо красивою природою та самобутньою культурою Туреччини. Місцеві курорти надають відмінні можливості для занять абсолютно будь-якими видами водного спорту. Тури до Туреччини 2018 року, які можна замовити в нашому агентстві дозволять відпочиваючим в повній мірі насолодитися численними красотами природи, а також і багатьма іншими пам'ятками. У Туреччині є надзвичайно багато можливостей для чудового відпочинку і тури в Туреччину, придбані в нашому агентстві, дозволять повною мірою реалізувати ці можливості. Для цього слід лише звернутися в турагентство Bee Travel, де наші висококваліфіковані фахівці допоможуть мандрівникові найкращим чином реалізувати свої бажання і зробити відпочинок в Туреччині абсолютно незабутнім і надзвичайно приємним.