Відпочинок в Туреччині 2017. Тури в Туреччину. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Вартість путівки в Туреччину
Вартість путівки в Туреччину
Є місця на землі, з якими не можуть зрівнятися ніякі інші чудеса природи. Серед них - Памуккале («бавовняна фортеця»), що виникло завдяки гарячому вапняному джерелу. Вартість путівки в Туреччину не особливо хвилює мандрівників, неодмінно бажаючи побачити, як в Памуккале скупчення солей наберають казкові форми, краса яких не піддається опису. Східчасто розташовані тераси з басейнами створюють незабутню панораму. І відвідувачі обходять босоніж це чудо, яке омивається гарячими термальними водами.
Тури для відпустки в Туреччині
Тури для відпустки в Туреччині
Шанувальники історії та культури, які купують тури для відпустки в Туреччині, обов'язково відвідують Дідіму - релігійний центр давнини, місце, де поклонялися богу Аполлону. Храм Аполлона в Дидимі є грандіозним спорудженням, не менш знаменитим, ніж святилище Аполлона в Дельфах. Розміри гігантського храму, датованого IV століттям до н.е., воістину приголомшують. Фасад цього священного місця Античного світу в давнину оточували 128 колон заввишки 19,5 м. Не менш вражає уяву туристів скульптура знаменитої Медузи-Горгони.
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині є невід'ємною частиною будь-якого виду відпочинку кожного гостя країни. Від них отримують задоволення шанувальники історії та культури, які відвідують підземні міста Каппадокії, стамбульський собор Святої Софії і палац султана Топкапи, храм Афіни, Ефес, Геркулесові ворота, Пергам та інші пам'ятки. Любителі природних чудес захоплені каскадами Памуккале, мальовничою протокою Босфор, солоними озерами Туз і Ван, погаслими вулканами, національними парками країни.

У цьому році, як і в багатьох попередніх туристичне агентство Bee Travel пропонує туристам віддати перевагу відпочинку в Туреччині. І це невипадково, подорожі в цю чудову країну користуються величезною популярністю, і що може бути краще ніж, покинувши засніжені вулиці, провести вільний час на незабутніх піщаних пляжах, які омиваються ласкавими морськими хвилями. Тому наше турагентство пропонує всім бажаючим гарячі тури до Туреччини, які дозволять мандрівниками ще деякий час побути в літі. Така чудова країна як Туреччина пропонує мандрівникам чудовий відпочинок, під час якого вони зможуть ознайомитися з неповторною і приголомшливо красивою природою та самобутньою культурою Туреччини. Місцеві курорти надають відмінні можливості для занять абсолютно будь-якими видами водного спорту. Тури до Туреччини 2017 року, які можна замовити в нашому агентстві дозволять відпочиваючим в повній мірі насолодитися численними красотами природи, а також і багатьма іншими пам'ятками. У Туреччині є надзвичайно багато можливостей для чудового відпочинку і тури в Туреччину, придбані в нашому агентстві, дозволять повною мірою реалізувати ці можливості. Для цього слід лише звернутися в турагентство Bee Travel, де наші висококваліфіковані фахівці допоможуть мандрівникові найкращим чином реалізувати свої бажання і зробити відпочинок в Туреччині абсолютно незабутнім і надзвичайно приємним.