Відпочинок в Чорногорії 2018. Тури в Чорногорію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Відпочинок в Чорногорії, за відгуками
Відпочинок в Чорногорії, за відгуками
Туристи, охочі організувати собі пляжний відпочинок в Чорногорії, в відгуках побувавших там мандрівників можуть знайти багато цікавої інформації. Наприклад, те, що в країні є найрізноманітніші пляжі: піщані, галькові і кам'янисті, на багатолюдних мисах і в затишних невеликих бухтах (всього 117 пляжів загальною довжиною 73 км). Найвідомішим місцем відпочинку на чорногорському узбережжі є пляжі Ігало. Серед нудистів дуже популярний пляж курортного містечка Пржно. А в самій північній частині Рив'єри розкинувся неймовірно привабливий Пляж Королеви, дістатися на який можна тільки з моря.
Дешеві тури в Чорногорію
Дешеві тури в Чорногорію
Монастир Острог - не тільки найбільша святиня, але й одна з найзнаменитіших визначних пам'яток країни. Тому не тільки паломники, але і шанувальники унікальної архітектури намагаються знайти дешеві тури в Чорногорію, щоб відвідати цей монастир, висічений в скелі. Мандрівники - прочани приїжджають сюди вклонитися мощам святого Василя Острозького. А пройшовши пішки від Нижнього до Верхнього монастиря, вони, за переказами, очищають себе від гріхів. Екскурсоводом у монастирі є старий чернець, який із задоволенням розповідає про історію святині, про чудеса і щасливі випадки, які тут траплялися.
Гарячі путівки в Чорногорію
Гарячі путівки в Чорногорію
Туристи, яким пощастило придбати горящі путівки в Чорногорію, з радістю витрачають зекономлені кошти на покупку сувенірів і подарунків. Звідси відвозять Крстач, найкраще з місцевих білих вин, ілікрасное вино Вранац. Національним надбанням є чудовий окіст пршут, і деякі туристи везуть на свою батьківщину цілу свинячу ногу. Популярними є футболки з написом Montenegro і кераміка. З Котора привозять мережива, з гірських районів - зроблений вручну дерев'яний посуд.

Чорногорія вабить до себе туристів унікальною природою, м'яким кліматом, хорошою екологією, і, звичайно ж, висококласним сервісом. Відпочинок у Чорногорії обирають не тільки любителі пляжного відпочинку, але й шанувальники екскурсій по історичних та культурних пам'ятках країни. У Чорногорії буде цікаво відпочивати і молоді, і молодим сімейним парам, і сім'ям з дітьми. Для кожного тут знайдеться заняття до душі: молодь зможе насолоджуватися нічними дискотеками і прекрасними пляжами, сімейні пари - тишею і затишком, а сім'ї з дітьми - сприятливим кліматом і ласкавим морем. Туристичне агентство Bee Travel може запропонувати тури в Чорногорію на будь-який смак і гаманець. Можна вибрати, як пляжні або екскурсійні, так і комбіновані тури. Що стосується вартості, то її можна значно знизити, якщо придбати гарячі тури в Чорногорію. М'який клімат, блакитне Адріатичне море, чисте повітря, прозорі озера і річки, практично незаймана природа, чисті і густі ліси - все це Чорногорія, яка начебто спеціально створена для відновлення здоров'я і втрачених сил. Тури в Чорногорію 2018 - це чудова можливість насолодитися чистим повітрям, теплим морем і спокійною атмосферою. А якщо вам набридне розмірений відпочинок, то ви в будь-який момент зможете прикрасити його екскурсіями по численних визначних пам'ятках країни.