Відпочинок в Єгипті 2018. Тури в Єгипет. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Цікаві місця Єгипту
Цікаві місця Єгипту
Країна пірамід не дарма залучає до себе туристів всього світу, тут можна побачити те, чого не знайти в інших куточках землі. Цікавих місць в Єгипті досить багато, але Біла Пустеля - унікальна. Цей національний єгипетський парк в давнину був дном океану, а коли вода зійшла, на невеликій ділянці, розташованій на північ від оазису Фарафра, залишилися карстові утворення. Тепер тут можна насолоджуватися химерними пейзажами дивовижної краси.
Відгуки про відпочинок в Єгипті
Відгуки про відпочинок в Єгипті
Єгипетські піраміди заслужено є першими з семи чудес світу, але є в країні і природне диво - Національний парк Рас Мохамед. Туристи, що провели відпочинок в Єгипті, у відгуках настійно радять помилуватися різноманітністю підводного світу цього парку. Прозора морська вода пропускає сонячне світло на велику глибину, де серед казкових лісів з твердих і м'яких коралів мешкають численні коралові риби, морські лілії, зірки, їжаки і інші підводні жителі.
Акції на відпочинок в Єгипті
Акції на відпочинок в Єгипті
Регулярно вивчаючи пропозиції туроператорів, час від часу можна знайти акції на відпочинок в Єгипті, які зроблять вашу поїздку в цю країну не тільки захоплюючою, але і доступною. І на сувеніри теж вистачить грошей. З країни пірамід привозять папіруси (краще купити у фірмовому магазині, де є сертифікат якості), парфумерні олії, дуже якісні вироби з бавовни, східні солодощі (басбуса, кунафа, кахк, фініки в шоколаді і інше.), чай каркаде, статуетки різних богів, фараонів і скарабеїв.

З кожним роком все більша і більша кількість туристів воліють відпочивати в екзотичних країнах, знайомлячись з їх історією, культурою і місцевими жителями. Тому величезною популярністю останнім часом стали користуватися тури в Єгипет, адже в цій країні є все для цікавого і приємного відпочинку - золотисті пляжі, тепле море, висококласний сервіс, цікаві екскурсії по численних визначних пам'ятках, і, звичайно ж, незвична для наших співвітчизників природа. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Єгипту 2018 - це чудова можливість поніжитися на золотистих пляжах, в той час, коли у нас немає і натяку на тепле і ласкаве сонце. Крім того, відпочинок в Єгипті пізньою осіню або ранньою весною обійдеться вам набагато дешевше, ніж у розпал сезону, а якщо ще й придбати гарячі тури до Єгипту, то ця подорож стане справжнім подарунком. Відпочинок в Єгипті особливо припаде до душі любителям дайвінгу, адже складно знайти більш красивий і різноманітний підводний світ, ніж той, який пропонує Червоне море. Однак, тут не доведеться нудьгувати і мандрівникам, які цікавляться древньою історією і культурою - численні піраміди, таємничі гробниці фараонів, грандіозні храми - наповнять відпочинок кожного туриста незабутніми враженнями. Доповнити і без того насичений відпочинок можна також катанням на верблюдах або подорожжю на квадроциклах по пустелі, яка неодмінно запам'ятається на все життя!