Відпочинок в Єгипті 2017. Тури в Єгипет. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Пошук турів в Єгипет
Пошук турів в Єгипет
Країна фараонів знаменита величезною кількістю різноманітних храмів та інших священних місць. Але, якщо здійснюючи пошук туру в Єгипет, ви мрієте побачити найбільш вцілілий храм країни, вибирайте поїздку, в програмі якої є відвідування Едфу - разючого святилища бога з соколиною головою (Гора). Храм Гора був побудований в 237 році до нашої ери, а потім добудовувався аж до правління Клеопатри VII, останньої цариці. Архітектура цього храму характерна для епохи Птолемеїв. Біля входу в Великий пілон біля святилища стоять два соколи з чорного граніту.
Цікаві місця Єгипту
Цікаві місця Єгипту
Країна пірамід не дарма залучає до себе туристів всього світу, тут можна побачити те, чого не знайти в інших куточках землі. Цікавих місць в Єгипті досить багато, але Біла Пустеля - унікальна. Цей національний єгипетський парк в давнину був дном океану, а коли вода зійшла, на невеликій ділянці, розташованій на північ від оазису Фарафра, залишилися карстові утворення. Тепер тут можна насолоджуватися химерними пейзажами дивовижної краси.
Новий рік в Єгипті
Новий рік в Єгипті
Вже з середини грудня в Єгипті з'являється новорічний настрій: на вулицях загоряються неонові поздоровлення, пальми прикрашають різнокольоровими вогниками. А напередодні свята у всіх готелях країни встановлюють живі ялинки, вміло запорошені штучним снігом. У давнину Новий рік в Єгипті святкували 11 вересня (ця традиція живе і сьогодні), але для європейських туристів завжди організовують новорічні розважальні програми, шоу та банкети в кращих ресторанах готелів саме 31 грудня.

З кожним роком все більша і більша кількість туристів воліють відпочивати в екзотичних країнах, знайомлячись з їх історією, культурою і місцевими жителями. Тому величезною популярністю останнім часом стали користуватися тури в Єгипет, адже в цій країні є все для цікавого і приємного відпочинку - золотисті пляжі, тепле море, висококласний сервіс, цікаві екскурсії по численних визначних пам'ятках, і, звичайно ж, незвична для наших співвітчизників природа. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Єгипту 2017 - це чудова можливість поніжитися на золотистих пляжах, в той час, коли у нас немає і натяку на тепле і ласкаве сонце. Крім того, відпочинок в Єгипті пізньою осіню або ранньою весною обійдеться вам набагато дешевше, ніж у розпал сезону, а якщо ще й придбати гарячі тури до Єгипту, то ця подорож стане справжнім подарунком. Відпочинок в Єгипті особливо припаде до душі любителям дайвінгу, адже складно знайти більш красивий і різноманітний підводний світ, ніж той, який пропонує Червоне море. Однак, тут не доведеться нудьгувати і мандрівникам, які цікавляться древньою історією і культурою - численні піраміди, таємничі гробниці фараонів, грандіозні храми - наповнять відпочинок кожного туриста незабутніми враженнями. Доповнити і без того насичений відпочинок можна також катанням на верблюдах або подорожжю на квадроциклах по пустелі, яка неодмінно запам'ятається на все життя!