Відпочинок в Єгипті 2017. Тури в Єгипет. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Ділові поїздки в Єгипет
Ділові поїздки в Єгипет
Єгипет - країна особливих бізнес-можливостей, оскільки тут багато хто говорить по-російськи, відсутній податок на нерухомість, багатомільйонна армія туристів жадає витратити тут гроші, місцеві підприємці практично не знають поняття "Бізнес високого рівня", а уряд надає неймовірну підтримку кожному бізнесменові. Саме тому ділові поїздки в Єгипет залишаються в числі найбільш масових.
Дешеві тури в Єгипет
Дешеві тури в Єгипет
Скориставшись раннім бронюванням або різними акціями туроператорів, можна придбати дешеві тури в Єгипет. Це чудова можливість провести відпустку в загадковій країні усією сім'єю. В цьому випадку, неодмінно покажіть дітям велетенські колоси Мемнона. У статуй практично не залишилося обличчя, але їх розміри уразять ваших юних туристів. А тим, хто любить історію, цікаво буде дізнатися, що статуї були названі на честь благородного царя Ефіопії, який ліг під час облоги Трої від руки легендарного Ахіллеса.
Курорти Єгипту
Курорти Єгипту
Туризм в країні пірамід є однією з найважливіших статей доходів, тому доброзичливе ставлення і якісний сервіс гостям забезпечений у будь-якому її куточку. Але курорти Єгипту кожен вибирає виходячи з власних пріоритетів. Хургада на узбережжі Червоного моря - це прогулянки під вітрилами, віндсерфінг, дайвінг, глибоководна рибалка. Ель-Гуна («Венеції в пісках») - курорт в італійському стилі, всі його споруди розташовуються на острівцях, сполучених містками. Дахаб - молодіжний курорт, де можна зайнятися улюбленими видами спорту, погуляти по каньйонах з кольоровим піском, зустрітися з бедуїнами.

З кожним роком все більша і більша кількість туристів воліють відпочивати в екзотичних країнах, знайомлячись з їх історією, культурою і місцевими жителями. Тому величезною популярністю останнім часом стали користуватися тури в Єгипет, адже в цій країні є все для цікавого і приємного відпочинку - золотисті пляжі, тепле море, висококласний сервіс, цікаві екскурсії по численних визначних пам'ятках, і, звичайно ж, незвична для наших співвітчизників природа. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Єгипту 2017 - це чудова можливість поніжитися на золотистих пляжах, в той час, коли у нас немає і натяку на тепле і ласкаве сонце. Крім того, відпочинок в Єгипті пізньою осіню або ранньою весною обійдеться вам набагато дешевше, ніж у розпал сезону, а якщо ще й придбати гарячі тури до Єгипту, то ця подорож стане справжнім подарунком. Відпочинок в Єгипті особливо припаде до душі любителям дайвінгу, адже складно знайти більш красивий і різноманітний підводний світ, ніж той, який пропонує Червоне море. Однак, тут не доведеться нудьгувати і мандрівникам, які цікавляться древньою історією і культурою - численні піраміди, таємничі гробниці фараонів, грандіозні храми - наповнять відпочинок кожного туриста незабутніми враженнями. Доповнити і без того насичений відпочинок можна також катанням на верблюдах або подорожжю на квадроциклах по пустелі, яка неодмінно запам'ятається на все життя!