Відпочинок в Ізраїлі 2018. Тури в Ізраїль. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Тури в Ізраїль з України
Тури в Ізраїль з України
Всі ми чули про Геєну Вогненну, але тільки ті з наших співвітчизників, хто здійснював тури в Ізраїль з України, могли її побачити. Виявляється, так називається долина, розташована поблизу Єрусалиму. У III столітті до нашої ери місцеві жителі давали в жертву власних дітей во славу бога Молоха. Сьогодні ця долина є місцем паломництва віруючих, які називають відвідування Геєна Вогненна не інакше, як «прогулянка по пеклі».
Ділова поїздка в Ізраїль
Ділова поїздка в Ізраїль
Ізраїль - країна, в якій можна не тільки добре відпочити, але й реалізувати різноманітні бізнес-плани, тут існує ряд напрямків, які цікаві нашим підприємцям. Ділова поїздка в Ізраїль може бути пов'язана з участю в різних конгресах і виставках. Тут проводяться міжнародні професійні семінари найширшої тематики: Міжнародна торгівля, Будівельний бізнес, Ювелірна справа. Діамантова промисловість, Медичне обладнання, Сучасна косметологія і інше.
Відпочинок в Ізраїлі у відгуках
Відпочинок в Ізраїлі у відгуках
Мандрівники, неодноразово проводили відпочинок в Ізраїлі, у відгуках часто описують мальовничу долину, в якій знаходиться заповідна зона парку Тимна. Цей заповідник (копальні царя Соломона) є археологічною і історичною спадщиною країни. Туристів тут вражають помаранчеві і золоті скелі, з яких вітер і час створили дивовижні скульптури. Перед захопленими поглядами відвідувачів предстають найдавніші рудники і свердловини, а також руїни давньоєгипетського храму, який присвячений богині землі Хатхор.

Тури в Ізраїль - це незабутня подорож в колиску трьох світових релігій (християнства, іудаїзму, ісламу), а також чудовий відпочинок на берегах Середземного, Червоного та Мертвого морів. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури в Ізраїль 2018 можуть бути найрізноманітнішими - екскурсійними, лікувально-профілактичними, пляжними або ж комбінованими. Варто зазначити, що незалежно від обраного виду відпочинку, величезну кількість приємних вражень вам гарантовано. Екскурсійний відпочинок в Ізраїлі - це чудова можливість відвідати основні релігійні святині, серед яких храм Гробу Господнього, церква Святої Олени, Храм Воскресіння і багато інших. Кожна з цих святинь заслуговує особливої уваги, тому на їх огляд необхідно витратити чимало часу. Багато туристів вирушають до Ізраїлю не тільки з метою відпочинку, але і з метою оздоровлення, адже ця країна здавна славиться кращими фахівцями в галузі медицини. Більше того, чудові умови для лікування створює і Мертве море, яке насичене різними корисними мінералами і солями. Відмінні умови пропонує ця країна і любителям пляжного відпочинку - на багатьох курортах пляжний сезон практично не припиняється. Варто також відзначити, що якість обслуговування в Ізраїлі знаходиться на найвищому рівні, тут до послуг туристів комфортабельні номери, численні розваги та найчистіші золоті пляжі Середземного та Червоного морів. Що стосується вартості відпочинку, то її легко можна зменшити, якщо придбати гарячі тури в Ізраїль, які наша туристична агенція пропонує в будь-яку пору року.