Відпочинок в Італії 2017. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Індивідуальні тури в Італію
Індивідуальні тури в Італію
В італійському місті Турині майже не зустрічаються архітектурні пам'ятники, які відносяться до епохи Середньовіччя і Ренесансу. Славу міста складають палаци, церкви і театри, побудовані в XVII-XVIII століттях. Але, ні ця цікава архітектура, ні мальовнича природа, що оточує місто, найбільше приваблює мандрівників. Численні прочани роблять індивідуальні тури в Італію, щоб побачити найбільшу святиню християнського світу - Туринську плащаницю, похоронну пелену Ісуса Христа, на якій проступив нерукотворний образ Спасителя. А зберігається Плащаниця в спеціальному ковчезі, який спеціально для неї був споруджений в туринському соборі Джованні Батіста.
Вартість путівки в Італію
Вартість путівки в Італію
Туристи-інтелектуали давно визнали Aпеннінскій півострів світовим лідером за кількістю екскурсійних об'єктів і пам'яток. Саме тому вартість путівки в Італію вони вважають цілком прийнятною з задоволенням від відвідування Рима, Флоренції, Венеції й інших міст мистецтва країни. І прочани регулярно здійснюють релігійні тури до Італії, наприклад, в місто Барі. Воно знамените тим, що в міській церкві Св. Миколи знаходяться мироточущы мощі Миколи Чудотворця.
Хочу відпочити в Італії
Хочу відпочити в Італії
Якщо сімейна пара з дітьми заявляє в турагенції: «Хочемо відпочити в Італії», їм обов'язково запропонують декілька варіантів. Наприклад, курорт Лідо-ді-Єзоло приваблює своїми прекрасними піщаними пляжами, близькістю до Венеції (30 км) і прекрасним аквапарком «Акваландія». Курорт Террачина займає 2-е місце на землі за вмістом йоду в повітрі, тут є відмінний дайвінг-центр і пляжі з дрібним золотавим піском. Курорт Калабрія порадує джуніор-клубами (центри розважальних заходів) і різноманітною анімацією.

Великий Рим, романтична Венеція, численні пляжі, термальні курорти, стильний Мілан - все це Італія. Кожен мандрівник, вирушаючи на відпочинок до цієї країни, переслідує свої цілі, проте з якою метою ви б не придбали тури до Італії - незабутні враження вам гарантовані. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Італії 2017 дуже різноманітні, як за своєю програмою, так і за вартістю, тому, звернувшись до нас, ви обов'язково знайдете підходящий тур. Екскурсійні тури - це прекрасна можливість побувати в найкрасивіших містах Італії і відвідати найвідоміші пам'ятки, яких тут досить багато. Однак, якщо ви не дуже цікавитеся історією і бажаєте провести відпустку в спокійній і розміреній обстановці, то найкращим варіантом для вас стане путівка на один з пляжних курортів Італії. Окрему увагу варто звернути на те, що більшість італійських пляжів відзначені «Блакитним прапором» ЮНЕСКО за свою чистоту. Для бажаючих відвідати Італію ми найчастіше рекомендуємо купувати комбіновані тури, оскільки в такому випадку є можливість не тільки чудово відпочити на одному з найкращих пляжів, але і познайомиться з найбільш відомими пам'ятками країни. Найбільш вигідно купувати гарячі тури до Італії, тоді туристам вдається заощадити кошти для додаткових екскурсій або розваг, завдяки чому відпочинок в Італії стає ще більш цікавим і насиченим.