Відпочинок в Італії 2017. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Де відпочити в Італії
Де відпочити в Італії
Столиця всіх закоханих, найдавніше місто, архітектурне та культурне надбання Італії - це Верона. Романтичні парочки, вибираючи, де відпочити в Італії, неодмінно включають відвідування цього міста в програму своєї поїздки. Сентиментальні туристи неодмінно хочуть побачити могилу Джульєтти, залишити автограф на стінах її будинку, сфотографуватися на знаменитому балконі. А крім цього, тут відвідують і інші визначні пам'ятки: статую Данте Аліг'єрі, автора знаменитої «Божественної комедії», грандіозний давньоримський Амфітеатр, Палац Рад, знаменитий витонченою архітектурою і статуями давньоримських веронцев, церкви міста і Кафедральний собор.
Тури в Італію з України
Тури в Італію з України
Місто Піза, візитною карткою якого є відома всьому світу Падаюча башта, привертає до себе не тільки цим безцінним твором мистецтва. Туристи, які здійснюють тури в Італію з України, обов'язково відвідують Біломармуровий Головний собор міста. Храм побудований в XI столітті у вигляді хреста і вражає величними архітектурними формами і значними розмірами. У соборі можна побачити роботи Джованні Пізано, знаменитого італійського скульптора і архітектора, і бронзову лампу Галілея. Завдяки цій лампі (величезна люстра на 49-метровому підвісі), великий учений відкрив закон ізохронних коливань маятника.
Екскурсії в Італії
Екскурсії в Італії
Всім, кого цікавить культура етрусків, просто необхідно, здійснюючи екскурсії в Італії, відвідати Тарквіній. Культура цього древнього италийского народу, історія походження якого оповита таємницею, складалася з 12 міст, серед яких Тарквінія була головним. Народ Тарквини мав дар пророцтва, і численні царі Риму (Сервій Туллій, Тарквіній Гордий і інші.) походили з цього міста. Сьогодні про життя етрусків можна дізнатися, вивчаючи некрополі, які будувалися на століття. Недалеко від міста на пагорбах Колле-де-Чівіта і Монтероцці перед туристами постає некрополь Монтероцці, знаменитий своїми розписаними гробницями, і гробниці-колодязі.

Великий Рим, романтична Венеція, численні пляжі, термальні курорти, стильний Мілан - все це Італія. Кожен мандрівник, вирушаючи на відпочинок до цієї країни, переслідує свої цілі, проте з якою метою ви б не придбали тури до Італії - незабутні враження вам гарантовані. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Італії 2017 дуже різноманітні, як за своєю програмою, так і за вартістю, тому, звернувшись до нас, ви обов'язково знайдете підходящий тур. Екскурсійні тури - це прекрасна можливість побувати в найкрасивіших містах Італії і відвідати найвідоміші пам'ятки, яких тут досить багато. Однак, якщо ви не дуже цікавитеся історією і бажаєте провести відпустку в спокійній і розміреній обстановці, то найкращим варіантом для вас стане путівка на один з пляжних курортів Італії. Окрему увагу варто звернути на те, що більшість італійських пляжів відзначені «Блакитним прапором» ЮНЕСКО за свою чистоту. Для бажаючих відвідати Італію ми найчастіше рекомендуємо купувати комбіновані тури, оскільки в такому випадку є можливість не тільки чудово відпочити на одному з найкращих пляжів, але і познайомиться з найбільш відомими пам'ятками країни. Найбільш вигідно купувати гарячі тури до Італії, тоді туристам вдається заощадити кошти для додаткових екскурсій або розваг, завдяки чому відпочинок в Італії стає ще більш цікавим і насиченим.