Відпочинок в Італії 2018. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Індивідуальні тури в Італію
Індивідуальні тури в Італію
В італійському місті Турині майже не зустрічаються архітектурні пам'ятники, які відносяться до епохи Середньовіччя і Ренесансу. Славу міста складають палаци, церкви і театри, побудовані в XVII-XVIII століттях. Але, ні ця цікава архітектура, ні мальовнича природа, що оточує місто, найбільше приваблює мандрівників. Численні прочани роблять індивідуальні тури в Італію, щоб побачити найбільшу святиню християнського світу - Туринську плащаницю, похоронну пелену Ісуса Христа, на якій проступив нерукотворний образ Спасителя. А зберігається Плащаниця в спеціальному ковчезі, який спеціально для неї був споруджений в туринському соборі Джованні Батіста.
Куди краще поїхати в Італії
Куди краще поїхати в Італії
Для тих, кого захоплює знаменитий Версальський парк і Петербурзький Петергоф, не виникає питання, куди краще поїхати в Італії. Вони відвідують найпрекрасніше архітектурне спорудження країни - віллу д'Есте. Вілла є частиною дуже красивого ландшафтного комплексу, в якому є чудовий італійський сад, понад 500 фонтанів, безліч водоймищ, басейнів, каскадів і гротів. Щоб побачити цю унікальну перлину середньовічної архітектури, сюди щорічно приїжджає близько півмільйона людей.
Екскурсії в Італії
Екскурсії в Італії
Всім, кого цікавить культура етрусків, просто необхідно, здійснюючи екскурсії в Італії, відвідати Тарквіній. Культура цього древнього италийского народу, історія походження якого оповита таємницею, складалася з 12 міст, серед яких Тарквінія була головним. Народ Тарквини мав дар пророцтва, і численні царі Риму (Сервій Туллій, Тарквіній Гордий і інші.) походили з цього міста. Сьогодні про життя етрусків можна дізнатися, вивчаючи некрополі, які будувалися на століття. Недалеко від міста на пагорбах Колле-де-Чівіта і Монтероцці перед туристами постає некрополь Монтероцці, знаменитий своїми розписаними гробницями, і гробниці-колодязі.

Великий Рим, романтична Венеція, численні пляжі, термальні курорти, стильний Мілан - все це Італія. Кожен мандрівник, вирушаючи на відпочинок до цієї країни, переслідує свої цілі, проте з якою метою ви б не придбали тури до Італії - незабутні враження вам гарантовані. Пропоновані туристичним агентством Bee Travel тури до Італії 2018 дуже різноманітні, як за своєю програмою, так і за вартістю, тому, звернувшись до нас, ви обов'язково знайдете підходящий тур. Екскурсійні тури - це прекрасна можливість побувати в найкрасивіших містах Італії і відвідати найвідоміші пам'ятки, яких тут досить багато. Однак, якщо ви не дуже цікавитеся історією і бажаєте провести відпустку в спокійній і розміреній обстановці, то найкращим варіантом для вас стане путівка на один з пляжних курортів Італії. Окрему увагу варто звернути на те, що більшість італійських пляжів відзначені «Блакитним прапором» ЮНЕСКО за свою чистоту. Для бажаючих відвідати Італію ми найчастіше рекомендуємо купувати комбіновані тури, оскільки в такому випадку є можливість не тільки чудово відпочити на одному з найкращих пляжів, але і познайомиться з найбільш відомими пам'ятками країни. Найбільш вигідно купувати гарячі тури до Італії, тоді туристам вдається заощадити кошти для додаткових екскурсій або розваг, завдяки чому відпочинок в Італії стає ще більш цікавим і насиченим.