Відпочинок на Кіпрі 2018. Тури на Кіпр. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Відпочинок на Кіпрі з дітьми
Відпочинок на Кіпрі з дітьми
Багато туристів вважають відпочинок на Кіпрі з дітьми ідеальним, тому тут особливе, дуже зворушливе ставлення до малят. А крім цього, на острові є все необхідне для чудового дитячого відпочинку: прекрасні пляжі і дитячі басейни, аквапарки і лунапарк, дитячі мініклуби та ігрові майданчики, захоплюючі екскурсії. Навіть у ресторанах для них передбачені ранні вечері і високі стільчики. А якщо батькам потрібно відлучитися, вони спокійно довіряють своє чадо турботам кваліфікованої няні.
Відпочинок на Кіпрі на двох
Відпочинок на Кіпрі на двох
Для тих, хто хоче провести запальний відпочинок на Кіпрі на двох, неодмінно підійде курорт Айя-Напа. Це самий галасливий, молодіжний курорт острова, який називають «другою Ібіцею». Тут є все, щоб привернути численних шанувальників активного відпочинку: бурхливе нічне життя, чудовий аквапарк, будь-які види водного спорту. Любителів поніжитися на сонечку знайдуть тут найкращі на Кіпрі пляжі з дрібним золотавим піском. Шанувальники історії та культури можуть відвідати венеціанський монастир 16 століття і Народний музей.
Ціни на відпочинок на Кіпрі
Ціни на відпочинок на Кіпрі
Якщо ви хочете влаштувати собі відпочинок на Кіпрі, ціни на який будуть нижче, ніж на загальновідомих курортах, відправляйтеся в затишне гірське селище Пейя. При бажанні поєднати знайомство з традиційним сільським кіпрським життям і пляжним відпочинком, Ви проведете тут ідеальну відпустку. У селі відмінно розвинена туристична інфраструктура (таверни, кав'ярні, продуктові магазини, стадіон), тут знаходяться руїни базилік раннього християнського періоду, безліч збережених старих будов і знамениті фонтани. На відстані 3,5 км від Пейі - Корал Бей, в 10 км - Пафос.

З кожним роком все більша і більша кількість туристів воліють проводити свій відпочинок на островах, де крім історичних та архітектурних пам'яток є багато і природних. У цьому має можливість переконатися кожен мандрівник, вибравши, пропоновані туристичним агентством Bee Travel, тури на Кіпр 2018. Кіпр - це красивий острів, де є і кедрові ліси, і гірські масиви, і апельсинові гаї, і золотисті піщані пляжі, і бірюзові води Середземного моря. Єдине, що потрібно зробити туристу перед тим, як купувати тури на Кіпр - це визначитися, що саме він бажає отримати від відпочинку на цьому казковому острові. Тут є величезна кількість пізнавальних екскурсій, чудові курорти на берегах Середземного моря, можливість зайнятися численними видами спорту, а також взяти участь у місцевих карнавалах. Чудово провести відпочинок на Кіпрі можуть не тільки сім'ї, які люблять спокій і затишок, але й молодь, якій до вподоби різні святкування, дискотеки, клуби та кафе. Головне, вибрати курорт, який відповідатиме побажанням туриста. Якщо у вас виникнуть труднощі при виборі курорту, то наші досвідчені співробітники допоможуть вам вибрати саме той варіант, який буде відповідати вашим бажанням і фінансовим можливостям. Туристичне агентство Bee Travel також може запропонувати і гарячі тури на Кіпр, завдяки яким у вас залишиться більше коштів на численні екскурсії та розваги, пропоновані цим островом.