Відпочинок у Франції 2018. Тури в Францію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Сезон у Франції
Сезон у Франції
Термальні і грязьові курорти Нормандії, мінеральні джерела і джерела Ельзасу та Лотарингії дають можливість зміцнювати здоров'я під час будь-якого сезону у Франції. Країна має 115 лікувальних джерел, які відвідують щорічно приблизно 600 тис. туристів. За кількістю SPA-курортів Франція - третя серед європейських країн. Найрозкішнішим SPA-курортом країни є Віші. У списку перших по відвідуваності SPA-курортів знаходиться також Екс-ле-Бен, відомий своєю мінеральною водою «Евіан». Цей курорт славиться чудовими видами на озеро Бурже і гору Монблан.
Відпочинок у Франції на двох
Відпочинок у Франції на двох
Відпочинок у Франції на двох потрібно провести, звичайно, в одному з найромантичніших місць на планеті - в Провансі. Ця провінція знаменита красивими пейзажами, синім безхмарним небом, чистим і свіжим повітрям. Візитною карткою Провансу є плантації лаванди, яка цвіте з липня по серпень. Крім бузкової лаванди, навесні і влітку тут радують око жовта мімоза, білі квіти черешні, яскраво червоні маки. Аромат всіх цих квітів, настояний на запаху молодої трави, може закрутити голову не тільки закоханим.
Відпочинок у Франції, за відгуками
Відпочинок у Франції, за відгуками
Туристи, які приїжджали на відпочинок у Францію, у відгуках радять звернути увагу не тільки на чудові старовинні замки країни, але і на один з найдивніших пам'ятників на землі, названий Ідеальним палацом. Цю споруду з каміння химерної форми будував протягом 33 років листоноша Джозеф Фердинанд Чеваль. Замок заввишки 26 м поєднав у собі різні стилі, в ньому можна знайти християнські, індуїстські і мусульманські елементи. Сьогодні в невелике село Валенс на півдні Франції щорічно приїжджає близько 100 тис. туристів, щоб своїми очима побачити цю дивовижну споруду.

Романтична атмосфера, численні історичні пам'ятники, вишукана кухня і гостинні місцеві жителі - це лише маленька частинка того, чим може зацікавити туристів Франція. Відпочинок у Франції завжди був і залишається цікавим мандрівникам з самими різними вподобаннями. Звичайно, найбільш популярними є екскурсійні тури до Франції, проте гірськолижний і пляжний відпочинок тут знаходиться не на менш високому рівні. Ідеальний вибір для мандрівників, які вирішили познайомитися з Францією - комбіновані тури, які дозволяють не тільки побачити красиві архітектурні та історичні пам'ятки, а й відпочити на золотистих пляжах, покататися на лижах або зайнятися шопінгом. Франція прекрасна в будь-яку пору року, однак можна ще більше дізнатися про цю країну і про її традиції, якщо придбати тури до Франції 2018 в період проведення фестивалів. Тоді у вас просто закрутиться голова від численних яскравих фарб і неповторних звуків музики. Варто відзначити, що порівняно з попередніми роками, подорожі до Франції стали значно дешевшими, а якщо ще й придбати, пропоновані туристичним агентством Bee Travel, гарячі тури до Франції, то можна істотно заощадити кошти на знайомство з цією країною.