Відпочинок в Італії 2018. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Сімейний відпочинок в Італії
Сімейний відпочинок в Італії
Легенди стверджують, що своєю появою і формою острів Сардинія зобов'язаний відбитку стопи, залишеному Творцем під час прогулянок по цих місцях. Милуючись чудовими краєвидами, прозорим блакитним морем і золотистими пляжами узбережжя, в цю легенду починаєш вірити. Дивовижна природа, ідеально чисті повітря і море, патріархальний побут місцевого населення і унікальні пам'ятки древньої культури зроблять ваш сімейний відпочинок в Італії на цьому острові воістину казковим. Затишні бухти, безліч невеликих острівців і гротів дозволять відпочити від цивілізації і поринути у світ незайманої природи.
Тури в Італію з України
Тури в Італію з України
Місто Піза, візитною карткою якого є відома всьому світу Падаюча башта, привертає до себе не тільки цим безцінним твором мистецтва. Туристи, які здійснюють тури в Італію з України, обов'язково відвідують Біломармуровий Головний собор міста. Храм побудований в XI столітті у вигляді хреста і вражає величними архітектурними формами і значними розмірами. У соборі можна побачити роботи Джованні Пізано, знаменитого італійського скульптора і архітектора, і бронзову лампу Галілея. Завдяки цій лампі (величезна люстра на 49-метровому підвісі), великий учений відкрив закон ізохронних коливань маятника.
Готелі Італії
Готелі Італії
Готелі Італії надають своїм гостям сервіс європейського рівня, відмінне харчування, а також дивно уважне і щире ставлення до російськомовних туристів. Але слід знати, по-перше, що в 4-5 * готелях часто вимагають кредитну карту, щоб блокувати депозит. По-друге, в країні строго заборонено палити в громадських місцях. Тому, при необхідності, потрібно замовляти номери для курців або відправлятися спеціально відведені для цього холи. По-третє, рекомендується залишати чайові (10-15% від загальної суми), якщо вони не включені в рахунок.

Рим і Венеція, Генуя і Мілан, Сан-Ремо і Флоренція ... Список всесвітньо відомих італійських міст можна продовжувати і далі. А популярність, як водиться, служить хорошою рекламою для туристів, якими переповнені всі готелі Італії круглий рік. Для представників різних видів туризму вибір готелю в Італії залежить від їх уподобань: в Римі вибирають місця проживання недалеко від визначних пам'яток, в горах хочуть бути ближче до висококласних гірськолижних трасс і т.д. Для любителів пляжного відпочинку кращі готелі Італії знаходяться на курортах Середземного, Іонічного і Адріатичного морів. Сімейним парам з дітьми теж подобається відпочинок в Італії, готелі Ельби, Капрі і Сардинії цілком підходять для подорожі з малюками. А в Ріміні їдуть сім'ями ще й заради його дельфінаріїв. Найрізноманітніші за рівнем сервісу і комфорту готелі Італії знаходяться на її термальних курортах. Відпочинок в цій європейській країні не можна назвати бюджетним, але кожен турист може знайти для себе такі готелі Італії, ціни на які будуть цілком доступними. Рейтинг готелів Італії показує, що серед улюблених місць тимчасового проживання гостей країни є і дуже дорогі готелі, і зовсім недорогі готелі. Наприклад, доступні за ціною готелі при заповідниках і національних парках країни дають можливість «зеленим» туристам насолоджуватися флорою і фауною Італії. Якщо ви хочете підібрати для себе оптимальний варіант проживання в країні, але не знайшли серед всіляких готелів Італії-2018 те, що потрібно, звертайтеся в туристичну компанію «Beetravel». Співробітники агентства познайомлять вас з усіма пропозиціями, продемонструють фото Італії. Готелі на цих знімках можна буде розглянути і зовні, і зсередини, а це значно спростить ваш вибір.