Відпочинок в Італії 2017. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Дешеві тури в Італію
Дешеві тури в Італію
Любителі історії та археології прагнуть знайти дешеві тури в Італію, щоб відвідати древнє Римське місто Остія Антика. Всього 45 хвилин на потязі від Риму, і ви потрапляєте в археологічний парк, що представляє собою численні руїни житлових будинків. Тут також можна помилуватися замком Остіа і старим міським портом Портус. А в міському музеї ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про історію стародавнього Риму.
Де відпочити в Італії
Де відпочити в Італії
Столиця всіх закоханих, найдавніше місто, архітектурне та культурне надбання Італії - це Верона. Романтичні парочки, вибираючи, де відпочити в Італії, неодмінно включають відвідування цього міста в програму своєї поїздки. Сентиментальні туристи неодмінно хочуть побачити могилу Джульєтти, залишити автограф на стінах її будинку, сфотографуватися на знаменитому балконі. А крім цього, тут відвідують і інші визначні пам'ятки: статую Данте Аліг'єрі, автора знаменитої «Божественної комедії», грандіозний давньоримський Амфітеатр, Палац Рад, знаменитий витонченою архітектурою і статуями давньоримських веронцев, церкви міста і Кафедральний собор.
Тур поїздка в Італію
Тур поїздка в Італію
Безрозсудні гурмани всього світу мріють спробувати знаменитий сир «Касу Марцу», назва якого перекладається, як «гнилий сир». Якщо і ви відноситеся до їх числа, вам доведеться відправитися в тур поїздку в Італію, адже цей суперечливий продукт виготовляють тільки на Сардинії. Щоб приготувати «Касу Марцу», овечий сир «Маскарпоне» заселяють личинками сирної мухи. В результаті їхньої бурхливої діяльності внутрішня частина незвичайного сиру стає схожою на густі сливки. Але невміле вживання гнилого сиру загрожує гурманам різними ускладненнями. Через це «Касу Марцу» був один час заборонений до вживання, але після 2010 року він був визнаний культурним надбанням Сардинії.

Рим і Венеція, Генуя і Мілан, Сан-Ремо і Флоренція ... Список всесвітньо відомих італійських міст можна продовжувати і далі. А популярність, як водиться, служить хорошою рекламою для туристів, якими переповнені всі готелі Італії круглий рік. Для представників різних видів туризму вибір готелю в Італії залежить від їх уподобань: в Римі вибирають місця проживання недалеко від визначних пам'яток, в горах хочуть бути ближче до висококласних гірськолижних трасс і т.д. Для любителів пляжного відпочинку кращі готелі Італії знаходяться на курортах Середземного, Іонічного і Адріатичного морів. Сімейним парам з дітьми теж подобається відпочинок в Італії, готелі Ельби, Капрі і Сардинії цілком підходять для подорожі з малюками. А в Ріміні їдуть сім'ями ще й заради його дельфінаріїв. Найрізноманітніші за рівнем сервісу і комфорту готелі Італії знаходяться на її термальних курортах. Відпочинок в цій європейській країні не можна назвати бюджетним, але кожен турист може знайти для себе такі готелі Італії, ціни на які будуть цілком доступними. Рейтинг готелів Італії показує, що серед улюблених місць тимчасового проживання гостей країни є і дуже дорогі готелі, і зовсім недорогі готелі. Наприклад, доступні за ціною готелі при заповідниках і національних парках країни дають можливість «зеленим» туристам насолоджуватися флорою і фауною Італії. Якщо ви хочете підібрати для себе оптимальний варіант проживання в країні, але не знайшли серед всіляких готелів Італії-2017 те, що потрібно, звертайтеся в туристичну компанію «Beetravel». Співробітники агентства познайомлять вас з усіма пропозиціями, продемонструють фото Італії. Готелі на цих знімках можна буде розглянути і зовні, і зсередини, а це значно спростить ваш вибір.