Відпочинок в Італії 2017. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Індивідуальні тури в Італію
Індивідуальні тури в Італію
В італійському місті Турині майже не зустрічаються архітектурні пам'ятники, які відносяться до епохи Середньовіччя і Ренесансу. Славу міста складають палаци, церкви і театри, побудовані в XVII-XVIII століттях. Але, ні ця цікава архітектура, ні мальовнича природа, що оточує місто, найбільше приваблює мандрівників. Численні прочани роблять індивідуальні тури в Італію, щоб побачити найбільшу святиню християнського світу - Туринську плащаницю, похоронну пелену Ісуса Христа, на якій проступив нерукотворний образ Спасителя. А зберігається Плащаниця в спеціальному ковчезі, який спеціально для неї був споруджений в туринському соборі Джованні Батіста.
Недорогий відпочинок в Італії
Недорогий відпочинок в Італії
Скориставшись акціями турагентств, можна організувати собі недорогий відпочинок в Італії навіть в улюбленому куточку природи європейської та світової еліти. Мова йде про приголомшливо красивий острів Капрі, званому іноді «царицею скель». Шанувальники галасливого відпочинку і розваг зупиняються у місті Капрі, а ті, хто любить спокійніший відпочинок , в Анакапрі. Але кожен, хто відвідає острів, обов'язково здійснює екскурсії в Блакитний Грот, до вілли імператора Тіберія і загадковим кам'яним колосам «Фаральоні». Вони милуються руїнами імператорських палаців і купалень, чудовими садами.
Відгуки про відпочинок в Італії
Відгуки про відпочинок в Італії
Туристи, які цікавляться зразками незвичайних споруд, закладів та пам'ятників, після відпочинку в Італії у відгуках радять відвідати Гротте Палаццезе. Це один із самих мальовничих італійських ресторанів, який знаходиться в містечку Поліньяно а Маре. Він влаштований в печері прямо на березі моря, тому доступний для відвідування тільки в літні місяці. Чудовий вид, що відкривається з ресторану, шум що розбиваються об скелі хвиль, відчуття морського бризу на обличчі і гастрономічні насолоди роблять перебування в Гротте Палаццезе незабутнім.

Рим і Венеція, Генуя і Мілан, Сан-Ремо і Флоренція ... Список всесвітньо відомих італійських міст можна продовжувати і далі. А популярність, як водиться, служить хорошою рекламою для туристів, якими переповнені всі готелі Італії круглий рік. Для представників різних видів туризму вибір готелю в Італії залежить від їх уподобань: в Римі вибирають місця проживання недалеко від визначних пам'яток, в горах хочуть бути ближче до висококласних гірськолижних трасс і т.д. Для любителів пляжного відпочинку кращі готелі Італії знаходяться на курортах Середземного, Іонічного і Адріатичного морів. Сімейним парам з дітьми теж подобається відпочинок в Італії, готелі Ельби, Капрі і Сардинії цілком підходять для подорожі з малюками. А в Ріміні їдуть сім'ями ще й заради його дельфінаріїв. Найрізноманітніші за рівнем сервісу і комфорту готелі Італії знаходяться на її термальних курортах. Відпочинок в цій європейській країні не можна назвати бюджетним, але кожен турист може знайти для себе такі готелі Італії, ціни на які будуть цілком доступними. Рейтинг готелів Італії показує, що серед улюблених місць тимчасового проживання гостей країни є і дуже дорогі готелі, і зовсім недорогі готелі. Наприклад, доступні за ціною готелі при заповідниках і національних парках країни дають можливість «зеленим» туристам насолоджуватися флорою і фауною Італії. Якщо ви хочете підібрати для себе оптимальний варіант проживання в країні, але не знайшли серед всіляких готелів Італії-2017 те, що потрібно, звертайтеся в туристичну компанію «Beetravel». Співробітники агентства познайомлять вас з усіма пропозиціями, продемонструють фото Італії. Готелі на цих знімках можна буде розглянути і зовні, і зсередини, а це значно спростить ваш вибір.