Ціни на екскурсії по Литві. Особливості покупки екскурсій. Вартість

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Недорогий відпочинок в Литві
Недорогий відпочинок в Литві
Численні туристи, користуючись відносно недорогим відпочинком в Литві, відвідують зазвичай кілька міст країни, і серед них, обов'язково, Клайпеду. Гості насолоджуються красою міста і милуються будівлями чарівної фахверкової архітектури в його старій частини. Усіх без винятку вражає карильйон, який знаходиться на дзвіниці центральної пошти. Це найбільший в країні музичний інструмент, що складається з 48 дзвонів. А скориставшись поромною переправою на Куршськую косу, туристи відчувають радість спілкування з морськими мешканцями в унікальному Морському музеї.
Екскурсії в Литві
Екскурсії в Литві
Представники «зеленого» туризму самими цікавими екскурсіями в Литві вважають, звичайно, відвідування Національних парків і заповідників. Унікальним природним литовським пам'ятником є знаменита Куршская коса, яка служить притулком для тисяч перелітних птахів. Не менш цікаві й знамениті Жемайтський національний парк, Плокстінскій заповідник дикої природи і Дзукійскій парк. А шанувальники озерних пейзажів відправляються в найстаріший в країні Аукштайтійський національний парк, в якому нараховується понад 100 озер.
Готелі в Литві
Готелі в Литві
Проходячи атестацію, готелі Литви отримують рівень від 1 до 5 * за розробленою класифікації готелів, мотелів і гостьових будинків. Найвищий рівень у готелів Вільнюса, але в столиці є і готелі, які підійдуть середньому класу і бюджетним туристам. У п'ятизіркових готелях гостям пропонуються номери з кондиціонером якісним інтер'єром, сауна і басейн, ресторан з вишуканою кухнею, а також ігрова кімната або майданчик для дітей. У Паланзі велика частина житла є приватним сектором, тут туристи можуть влаштуватися в маленьких сімейних готелях, котеджах, квартирах і кімнатах.

Якою б не була основна мета вояжу в Литву, практично кожен мандрівник задається питанням, в які екскурсії в Литві варто відправитися. Адже всім відомо, що Литва не схожа ні на одну сусідню державу, тому й інтерес до неї особливий. Практично всі екскурсії по Литві починаються з її столиці - міста Вільнюс, який в буквальному сенсі слова переповнений архітектурними пам'ятниками в стилі бароко, а також замками, музеями, храмами і монастирями. Екскурсії в Литві також включають відвідування пагорба Юргайчай, який знаходитися в Шяуляї, будинку Перкунаса в Каунасі, Морського музею в Клайпеді, а також руїн «Полуостроного замку» в Тракаї. Вартість екскурсій в Литві залежить від багатьох факторів (популярність об'єкта, його віддаленість, кількість пам'яток, що входять в програму екскурсії), проте вона не настільки висока, щоб відмовити собі в задоволенні побувати в найцікавіших місцях і побачити найцікавіші об'єкти цієї чудової країни. Якщо вас цікавлять екскурсії в Литві (ціни, пам'ятки), - звертайтеся в туристичне агентство Beetravel і наші співробітники нададуть вам вичерпну інформацію про те, які пам'ятки, пам'ятники і музеї заслуговують особливої уваги мандрівників.