Відпочинок в Литві зі знижкою. Знижки на тури в Литву. Купити путівки

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Оберіть маршрут
Тур поїздки в Литву
Тур поїздки в Литву
Більше 2 століть тому в Друскінінкаї була виявлена мінеральна вода і лікувальні грязі, що вважаються одними з кращих в Європі. І сьогодні багато мандрівників здійснюють тур поїздки до Литви, щоб відвідати цей райський куточок, розташований на березі Німану серед хвойних лісів. 9 санаторіїв та бальнеологічна лікарня Друскінінкая приваблюють не тільки своїми мінеральними джерелами, дивно чистим повітрям і цілющими грязями, а й мальовничими пейзажами. Тут застосовують новітні технології діагностики та лікування, пропонують широкий спектр процедур: підводний масаж, джакузі, різноманітні ванни, басейни, сауни і ін.
Акції на відпочинок в Литві
Акції на відпочинок в Литві
Скориставшись акціями на відпочинок в Литві, відвідайте Заяче містечко Рокішкіс («кішкіс» з литовського - «заєць»). Тут в добре збереженому маєтку графів Пшездецьких-Тізенгаузен можна побачити справжню обстановку (19 ст.) і гардероб господарів, прогулятися по зимовому саду. Рокішкісскій край широко відомий своїми сирами. Гості міста не тільки знайомляться з історією сиру, але і дегустують його в палаці-музеї графів фон Тізенхаузен. В історичному центрі Рокишкис туристи мають можливість помилуватися красивим собором Литви - неоготичному костелу Св. Матіса.
Відпочинок в Литві, за відгуками
Відпочинок в Литві, за відгуками
Багато туристів, що проводили відпочинок в Литві, у відгуках радять відвідати Музей етнографії Румшішкєс. Цей величезний музей (20 га) є цілим селом, що представляє всю країну в мініатюрі. Територія Румшішкєс розділена на 4 ділянки, що відповідають етнографічним провінціям Литви: Аукштайтії, Жемайтія, Дзукія і Сувалки. З цих районів до музею були звезені житлові будинки, господарські будівлі, меблі, кухонне начиння, одяг. Гості села можуть познайомитися з процесами обробки бурштину та металу, побачити, як прядуть пряжу і плетуть вироби з лози. У Румшішкесі проходят концерти фолк-груп і різні фестивалі.

Багато туристів на сьогоднішній день для проведення відпустки обирають Литву. Їх сюди вабить сприятливий клімат, тепле Балтійське море, європейський сервіс, унікальні пам'ятки, а якщо ще й врахувати існуючу можливість, купити зі знижкою путівки в Литву, то кращий варіант проведення відпустки знайти просто неможливо. Туристичне агентство Beetravel регулярно проводить різноманітні акції на тури в Литву, завдяки яким кожен бажаючий може побродити по Вільнюсу серед численних будинків в стилі бароко, поніжитися на білосніжному пляжі, а також поправити своє здоров'я за допомогу тутешніх мінеральних вод. Знижки на тури в Литву дуже істотно знижують їх вартість (до 40%), тому використовуйте наші акції сьогодні і влаштуйте собі чудовий відпочинок в Литві. Зі знижкою у нас можна придбати пляжні, оздоровчі, екскурсійні, комбіновані і багато інших турів. Тільки наші дешеві акції по відпочинку в Литві відкриють для вас двері в абсолютно новий світ, який буде приємно дивувати вас протягом усієї відпустки. Не забувайте, як можна частіше заходити на сайт Beetravel і вам обов'язково пощастить стати учасником акції дня і отримати величезну знижку на кращу путівку до Литви.