Акційні пропозиції до -25% →  переглянути

Кращі курорти Аргентини для відпочинку. Ціни, опис, фото

Зараз переглядають:
Відгуки наших клієнтів
Додай свій!
Ми вам перетелефонуємо

туристична фірма у Львові

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Недорогий відпочинок в Аргентині
Недорогий відпочинок в Аргентині
Якщо взимку туристам вдається організувати собі недорогий відпочинок в Аргентині, вони можуть стати глядачами головного карнавалу країни, який проходить у місті Гуалегуайчу. Цей карнавал проходить в кращих середньовічних італійських традиціях, головний його акцент - на танці і акторській грі. Літній «свято радості і любові» збирає близько 30 тис. глядачів. На корсодромі свою майстерність демонструє близько тисячі артистів, костюми деяких з них важать до 80 кілограмів.

З кожним роком все більше і більше число туристів бажають відпочити в такій унікальній і екзотичній країні, як Аргентина. І перше питання, яке виникає у кожного з них - це де знаходяться кращі курорти Аргентини. Варто звернути увагу, що відповідь на це питання буде залежати в першу чергу від особистих побажань кожного. Наприклад, любителям поніжитися на пляжі, краще вибирати курорти Аргентини, які розташовані неподалік Атлантичного океану, а ось прихильникам активного відпочинку краще вибрати гірськолижні курорти Аргентини. Опис усіх існуючих в Аргентині курортів кожен бажаючий зможе знайти на сайті туристичної компанії Beetravel. Якщо інформації, розміщеної на сайті вам виявиться недостатньо для того, щоб вирішити який курорт вибрати, звертайтеся до співробітників нашого турагентства і вони з задоволенням дадуть відповідь вам на всі питання, а також порекомендують найкращі курорти Аргентини. Фото, присутні в наших численних каталогах, також допоможуть вам визначитися. Туристичне агентство Beetravel реалізовує путівки практично на всі курорти Аргентини. Ціни, запропоновані нами, вас приємно здивують, а значить, у вас залишиться більше грошей для знайомства з країною.
Аргентина - це дивовижна країна з найрізноманітнішими природними ландшафтами, антарктичними льодами, прекрасними пляжами і високими горами. Тільки екскурсії в Аргентині надають туристам можливість одночасно побувати у всіх порах року. Адже в той час, як на узбережжі Атлантичного океану світить ласкаве сонце, вершини Анд вкриті снігом, а якщо ще й здійснити подорож на круїзному лайнері на Антарктику, то можна побачити величезні айсберги. Звичайно, вартість екскурсій в Аргентині подібного спрямування досить висока, однак мало де можна побачити настільки захоплююче видовище. Якщо ви не можете вирішити, на які екскурсії в Аргентині вам варто вирушити - звертайтеся в компанію Beetravel і наші співробітники, враховуючи ваші особисті уподобання, порадять місця та об'єкти, відвідання яких буде вам цікаве. Варто зазначити, що в Аргентині є такі пам'ятки, які наповнюють життя кожного, без винятку, мандрівника, яскравими і незабутніми враженнями. До них, зокрема, відноситься національний парк «Ігуасу», в якому розташовано близько 300 водоспадів, а також живуть тисячі різних видів екзотичних птахів і метеликів. Здійснюючи екскурсії по Аргентині, варто приділити хоча б декілька годин знайомству зі столицею країни - Буенос-Айресом, в якому туристи можуть відвідати понад 100 різних музеїв, головну площу міста - Пласа-де-Майо, а також прогулятися старовинними, що нагадують паризькі, вулицями. На сайті туристичної агенції Beetravel кожен бажаючий має можливість дізнатися все про екскурсії в Аргентині (ціни, найбільш популярні об'єкти, місце знаходження різних пам'яток і т. д.), а також переглянути фотографії найбільш відомих природних і архітектурних об'єктів.