Акційні пропозиції до -25% →  переглянути

Кращі курорти Німеччині для відпочинку. Ціни, опис, фото

Зараз переглядають:
Відгуки наших клієнтів
Додай свій!
Ми вам перетелефонуємо

туристична фірма у Львові

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!


Ціни на відпочинок в Німеччині
Ціни на відпочинок в Німеччині
Можна влаштувати собі найрізноманітніші види відпочинку в Німеччині, ціни на який задовольнять туристів з будь-яким бюджетом. І всім їм буде цікаво побувати в Шварцвальді, місці, де за німецьким переказами живуть злі відьми. А насправді це - сонячний гірський масив, в якому багато чудових місць для треккинга і пікніків. Тут розташовані численні мальовничі озера, водоспади та мінеральні джерела, звідси бере початок чудовий Дунай.

Ще в першій половині 19-го століття наші співвітчизники відзначали переваги лікування та оздоровлення за кордоном. Представники інтелігенції і дворянського стану віддавали перевагу санаторіям, клінікам та будинків відпочинку Західної Європи. Сьогодні курорти Німеччини, ціни яких досить варіативні, доступні й представникам середнього класу. Курорти Німеччини кращим чином поєднують комфортабельні клініки, розташовані в екологічно чистих районах і благотворні природні фактори. Кращі курорти Німеччини - це курорти на водах: Баден-Баден, Бад Кіссінген, Вісбаден, Бад Хомбург, Бад Райхенхаль та ін Джерела мінеральних і термальних вод, родовища цілющих грязей, чисте повітря, збагачене лісовими ароматами - все це бальнеологічні курорти Німеччини. Опис деяких з них, наприклад Баден-Бадена, можна знайти і в класичній літературі. Так, Баден-Баден здавна здобув собі славу літньої столиці Європи. Тут «на водах» відпочивали царствені особи, сюди поправити здоров'я і розважитися прагнули європейські аристократи. Крім безсумнівної користі для здоров'я, відвідування оздоровчих німецьких курортів дає можливість ознайомитися з історією цієї великої країни і її культурою. Особливої уваги заслуговують і гірськолижні курорти Німеччини. Фото засніжених німецьких Альп не залишать байдужими жодного аматора спуску на лижах чи сноуборді.

Гірські курорти передгір'їв Альп і мальовнича долина Рейну, де знаходиться безліч монастирів і середньовічних замків, прекрасний Шварцвальд і Балтійське узбережжя, своєрідна культура Баварії та південні виноробні райони - екскурсії в Німеччині різноманітні, цікаві, пізнавальні. Екскурсії по Німеччині, звичайно ж, повинні починатися з Берліна, її столиці. Для тих, хто цікавиться недавньою історією, буде знаменним візит до Берлінської стіни, частина якої ще збереглася. Екскурсії в Німеччині для любителів живопису і прикладного мистецтва можна провести в Картинній Галереї в Далеме, в Галереї ім.Боде, у Новій Національної Галереї, а також у знаменитій Дрезденської галереї. Мюнхен і Бремен, Гамбург і Лейпциг - це міста, в яких збереглася середньовічна архітектура церков і кірх, старовинних вуличок і будівель. У Бремені неодмінно огляньте пам'ятник Роланду і Бременським музикантам, в Мюнхені - площу Марієнплац, англійський сад, Мюнхенський міський музей, Стару і Нову пінакотеки; в Нюрнберзі помилуйтеся на Королівські і Фюрстерські ворота, відвідайте Німецький національний музей, церкви Св.Лоренца, Себальдуса і Св. Марти. Які екскурсії в Німеччині можна відвідати ще? Звичайно ж, в Дюссельдорфі неодмінно сходіть в придворний сад Хофгартен і художню галерею - Ке; в Кельні - відомий готичний собор і університет, а в Гамбурзі приділіть увагу Гамбурзькому палацу. На сайті Beetravel ви можете замовити індивідуальний тур і тоді екскурсії в Німеччині, ціни на які можна дізнатися у турагента, ви зможете обрати самостійно - саме ті, які вас цікавлять найбільше. Вартість екскурсій в Німеччині ви зможете дізнатися, якщо в заявці на сайті компанії вкажете перелік пам'яток, які вас цікавлять, і залишите свої координати для зворотного зв'язку.