Відпочинок в Туреччині 2017. Тури в Туреччину. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:

Оберіть маршрут
Дешеві тури в Туреччину
Дешеві тури в Туреччину
Шанувальники древньої архітектури й красот природи, купуючи дешеві тури в Туреччину, намагаються відвідати місто Айтап (Іотап), розташоване в 33 км від Аланії. Туристів приваблюють сюди руїни акрополя і залишки базиліки стародавнього міста (2 ст. до н.е.). У базиліці до сьогодні збереглися візантійські фрески, що вражають уяву мандрівників. А крім цього, око радують мальовничі краєвиди скелястої місцевості, красива міська гавань і ідеально чиста вода бірюзового моря.
Ціни на відпочинок у Туреччині
Ціни на відпочинок у Туреччині
Туристи всіх країн світу дуже цінують культурний відпочинок у Туреччині, ціни на який в низький сезон можуть бути цілком бюджетними. Під час такого відпочинку неодмінно варто відвідати стародавнє місто Демре (5 ст. до н.е.), одне із старовинних імен якого - Міра. Цю найважливішу археологічну ділянку Середземномор'я притягує до себе мандрівників можливістю побувати в місті, де жив і був єпископом сам Микола Чудотворець. Туристи оглядають великий театр римської епохи, скельні могили Лікійського стилю, відвідують Церкву Святого Миколая, яка вважається головною визначною пам'яткою міста.
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині
Екскурсії в Туреччині є невід'ємною частиною будь-якого виду відпочинку кожного гостя країни. Від них отримують задоволення шанувальники історії та культури, які відвідують підземні міста Каппадокії, стамбульський собор Святої Софії і палац султана Топкапи, храм Афіни, Ефес, Геркулесові ворота, Пергам та інші пам'ятки. Любителі природних чудес захоплені каскадами Памуккале, мальовничою протокою Босфор, солоними озерами Туз і Ван, погаслими вулканами, національними парками країни.

Курорти Туреччини сповнені яскравих фарб, сонця і контрастів. Тут тісно переплелися Захід і Схід, Європа і Азія. У цій країні завжди був найкращий відпочинок та найдивовижніші ринки, саме тому «чарівна» Туреччина завжди буде такою привабливою для туристів. Більше немає в світі місця, яке було б схоже на Туреччину. Тому її обов'язково потрібно відвідати хоча б раз, побачити курорти Туреччини. Ціни вас приємно здивують. Досить вигідною буде придбання путівки за системою, все включено Кращі курорти Туреччини кожен вибирає у відповідність зі своїми уподобаннями. Найбільшим пляжним курортом Туреччини є Анталія. Для молодих людей прекрасно підійдуть такі курорти, як Кемер, Бодрум і Мармаріс. У північному напрямку від курорту Сиде знаходяться курорти з дрібнопіщані пологими пляжами, де дуже зручно відпочивати з дітьми. У напрямку Аланії, трохи південніше простягаються крупнопесчание, злегка обривисті пляжі, де сподобається любителям екстриму. Всі ці місця - широко відомі курорти Туреччини. Фото їх можна побачити в нашій фотогалереї. Туреччина має ідеальний для туризму клімат. Тут початок сезону починається вже в березні, проте купатися в цей час в море ще трохи рано, зате можна поніжитися під ласкавим сонцем в той час, коли у нас ще лежить сніг на вулицях. Все це та багато іншого - курорти Туреччини. Опис цих місць може звучати ще й так: чисті пляжі під яскравим сонцем, комфортабельні готелі на узбережжі Чорного, Середземного і Егейського морів з прекрасним сервісом.