Відпочинок в Туреччині 2018. Тури в Туреччину. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Ділова поїздка в Туреччину
Ділова поїздка в Туреччину
Туреччина - це країна, яка розвивається бурхливими темпами, країна-офіс. Тут є необмежені можливості для всіх ділових людей. Номери затишних турецьких готелів можуть бути відмінними робочими кабінетами, а їх конференц-зали послужать для блискучої презентації вашого бізнесу. Ділова поїздка в Туреччину - це інвестиції, які дають подвійний прибуток, тому туристи їдуть не тільки працювати, але й відпочивати. Що може бути краще прогулянки по султанському саду або знайомства з красотами Стамбула після підписання вдалого контракту?
Індивідуальні тури в Туреччину
Індивідуальні тури в Туреччину
Подієві туристи, здійснюючи індивідуальні тури в Туреччину, ні за що не пропустять відоме на весь світ барвисте свято - Фестиваль тюльпанів в Стамбулі. Щовесни протягом місяця місцевих жителів і гостей столиці радують мільйони тюльпанів, висаджених в міських парках, алеях і на клумбах. В рамках фестивалю проходять різні заходи: виставки картин і панно з живих тюльпанів різних сортів, квіткові шоу в парках міста, ділові зустрічі виробників і покупців. Ну і, звичайно ж, ярмарок, на якому можна придбати цибулини рідкісних сортів тюльпанів.
Куди краще поїхати в Туреччині
Куди краще поїхати в Туреччині
У туристів, що обожнюють чудеса природи, не виникає питання, куди краще поїхати в Туреччині. Вони відвідують унікальний регіон країни, званий Каппадокія, сюрреалістичні пейзажі якого створені особливою вулканічною породою. Мандрівників вражають підземні і печерні міста, дивовижні наскельні церкви і монастирі, лабіринти фортів-фортець, видовбаних в скелях з туфу. Особлива принадність перебування в цьому районі укладена в можливості зупинитися в печерних готелях. Старий османський стиль цих жител представлений високими арочними стелями і ліпними камінами.

Курорти Туреччини сповнені яскравих фарб, сонця і контрастів. Тут тісно переплелися Захід і Схід, Європа і Азія. У цій країні завжди був найкращий відпочинок та найдивовижніші ринки, саме тому «чарівна» Туреччина завжди буде такою привабливою для туристів. Більше немає в світі місця, яке було б схоже на Туреччину. Тому її обов'язково потрібно відвідати хоча б раз, побачити курорти Туреччини. Ціни вас приємно здивують. Досить вигідною буде придбання путівки за системою, все включено Кращі курорти Туреччини кожен вибирає у відповідність зі своїми уподобаннями. Найбільшим пляжним курортом Туреччини є Анталія. Для молодих людей прекрасно підійдуть такі курорти, як Кемер, Бодрум і Мармаріс. У північному напрямку від курорту Сиде знаходяться курорти з дрібнопіщані пологими пляжами, де дуже зручно відпочивати з дітьми. У напрямку Аланії, трохи південніше простягаються крупнопесчание, злегка обривисті пляжі, де сподобається любителям екстриму. Всі ці місця - широко відомі курорти Туреччини. Фото їх можна побачити в нашій фотогалереї. Туреччина має ідеальний для туризму клімат. Тут початок сезону починається вже в березні, проте купатися в цей час в море ще трохи рано, зате можна поніжитися під ласкавим сонцем в той час, коли у нас ще лежить сніг на вулицях. Все це та багато іншого - курорти Туреччини. Опис цих місць може звучати ще й так: чисті пляжі під яскравим сонцем, комфортабельні готелі на узбережжі Чорного, Середземного і Егейського морів з прекрасним сервісом.