Відпочинок в Литві 2017. Тури в Литву. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Пошук туру в Литву
Пошук туру в Литву
Паломники різних країн нарівні з туристами регулярно займаються пошуком турів до Литви, адже в країні явлення Діви Марії сталося в 31 місці. Але офіційно визнаним місцем вчинення цього дива (в 1608 р.) є маленьке містечко Шилува (один з 5-и міст Європи). Городок відвідав у свій час папа Римський Іоанн Павло II, а місцевий храм має статус базиліки-мінор. Ще одним найважливішим європейським центром паломництва є прекрасний барочний монастир бернардинів у Тітувенай, розташований в 70 км від Шилува.
Гарячі тури в Литву
Гарячі тури в Литву
Якщо придбавши гарячі тури до Литви, ви відвідаєте місто Паневежис, то зможете насолодитися архітектурою, скульптурою і театральним мистецтвом в одному місці. Старе місто Паневежиса є справжнім зразком європейської класичної архітектури (серед будівель 19 століття особливо слід виділити книгарню, гімназію і банк). Туристів захоплює також різноманіття скульптурних шедеврів відомих литовських майстрів, що прикрашають міські вулиці і парки. А справжні театрали високо оцінять відомі постановки театру ім. Юозаса Мільтініса.
Сезон в Литві
Сезон в Литві
Литва - незвично красива країна з унікальною природою, але вона не може похвалитися розмаїттям рельєфу, високими горами і глибоким сніговим покривом. Але, тим не менш, шанувальники зимових видів спорту із задоволенням проводять сезон в Литві. Зимовою столицею країни є Ігналіна, де є рівнинні лижні траси і різноманітні маршрути для лижників, спеціальна траса для дітей та сани для дорослих і малят. У цьому краю зимових видів спорту можна скористатися лижними трасами з поліпшеними підйомниками, сніговими мотоциклами і аеродинамічними саньми. Але головною литовською меккою лижників обіцяє стати критий гірськолижний комплекс Snoras Snow Arena, відкритий в районі міста Друскінінкай.

Рано чи пізно у кожного туриста з'являється бажання підібрати тур в Литву, хтось з цією метою відправляється в туристичне агентство, а хтось здійснює пошук турів онлайн. Однак і тих і інших об'єднує прагнення провести свою відпустку насичено і незабутньо. Чим же слід керуватися, здійснюючи підбір туру в Литву? Для того, щоб правильно підібрати путівку до Литви необхідно визначитися, чим би ви хотіли займатися під час відпустки, - це може бути відпочинок на білосніжних пляжах, купання в теплому морі, знайомство з визначними пам'ятками країни, відвідування численних музеїв, парків і зоопарків. Крім того, пошук путівки в Литву не слід відкладати на останній день, адже чим раніше ви розпочнете пошук туру в Литву, тим ширшим буде вибір і нижчі ціни. Звичайно, ви можете і підібрати тур гарячий, проте пам'ятайте, що українцям для в'їзду до Литви потрібна віза, і може статися так, що за відведений час ви не встигнете її відкрити. Здійснюючи пошук турів до Литви обов'язково відвідати сайт туристичного агентства Beetravel, адже у нас щодня проводяться різні акції, які дозволяють придбати тур онлайн дешевше. Крім того, на сайті Beetravel є можливість дивитися онлайн тури, завдяки якій туристи можуть легко підібрати тур онлайн і бути впевненими в тому, що їх відпустка пройде так, як вони запланують.