Відпочинок в Литві 2018. Тури в Литву. Ціни з Києва, Львова, Харькова

Телефон
E-mail
Країна
Захисний код:*
(введіть цифри в рамці)
Захисний код:


Оберіть маршрут
Недорогий відпочинок в Литві
Недорогий відпочинок в Литві
Численні туристи, користуючись відносно недорогим відпочинком в Литві, відвідують зазвичай кілька міст країни, і серед них, обов'язково, Клайпеду. Гості насолоджуються красою міста і милуються будівлями чарівної фахверкової архітектури в його старій частини. Усіх без винятку вражає карильйон, який знаходиться на дзвіниці центральної пошти. Це найбільший в країні музичний інструмент, що складається з 48 дзвонів. А скориставшись поромною переправою на Куршськую косу, туристи відчувають радість спілкування з морськими мешканцями в унікальному Морському музеї.
Тури для відпустки в Литві
Тури для відпустки в Литві
Багато мандрівники купують тури для відпустки в Литву, щоб відвідати Каунас з його чарівним Старим містом. Тут можна побачити найбільшу (і першу цегляну) оборонну фортецю (ХIII ст.) в країні і витончену міську Ратушу (ХVI ст.), Звану «Білим лебедем». Не менш оригінальними і самобутніми є костел Вітаутаса, «Будинок Перкунаса» і барокові церква і монастир Єзуїтів (XVII ст.). Виключно приємні спогади у туристів залишаються після прогулянок по пішохідних вулицях міста - найкрасивішою вулицею Старого міста Vilniaus і алле Лайсвес. Каунас - місто музеїв, серед яких самими знаменитими є музей М.К. Чюрльоніса і Музей чортів.
Цікаві місця в Литві
Цікаві місця в Литві
Для туристів, які хочуть познайомитися з репрезентативною територією історії Литовської держави, найцікавішими місцями Литви будуть, звичайно, місто Тракай і його околиці. Стару столицю країни відрізняє дерев'яна архітектура, а два тракайських замки, які добре збереглися до наших днів, є найбільш відомим комплексом литовської оборонної архітектури. Подорожуючи по історичних землях колишнього Тракайського князівства, можна відвідати не тільки Острівний і Півострівний замки, але Палац Ужутракю, парк Ужутракіс, Костел св. Діви Марії і монастир Домінікону.

Рано чи пізно у кожного туриста з'являється бажання підібрати тур в Литву, хтось з цією метою відправляється в туристичне агентство, а хтось здійснює пошук турів онлайн. Однак і тих і інших об'єднує прагнення провести свою відпустку насичено і незабутньо. Чим же слід керуватися, здійснюючи підбір туру в Литву? Для того, щоб правильно підібрати путівку до Литви необхідно визначитися, чим би ви хотіли займатися під час відпустки, - це може бути відпочинок на білосніжних пляжах, купання в теплому морі, знайомство з визначними пам'ятками країни, відвідування численних музеїв, парків і зоопарків. Крім того, пошук путівки в Литву не слід відкладати на останній день, адже чим раніше ви розпочнете пошук туру в Литву, тим ширшим буде вибір і нижчі ціни. Звичайно, ви можете і підібрати тур гарячий, проте пам'ятайте, що українцям для в'їзду до Литви потрібна віза, і може статися так, що за відведений час ви не встигнете її відкрити. Здійснюючи пошук турів до Литви обов'язково відвідати сайт туристичного агентства Beetravel, адже у нас щодня проводяться різні акції, які дозволяють придбати тур онлайн дешевше. Крім того, на сайті Beetravel є можливість дивитися онлайн тури, завдяки якій туристи можуть легко підібрати тур онлайн і бути впевненими в тому, що їх відпустка пройде так, як вони запланують.