Відпочинок в Італії 2018. Тури в Італію. Ціни з Києва, Львова, Харькова


Зверніть увагу на вартість туру. Найпоширеніша помилка - це купівля дешевого туру.

                                          Завантажити договір       Переглянути всі документи

Як придбати тур в Італію:

Варіант  - купівля у нас в офісі. Після оформлення заявки та укладання договору у нас в офісі Ви зможете оплатити тур в будь-якому банку України. Переваги: Ви познайомитеся з нашими менеджерами, отримаєте детальну інформацію по туру, екскурсійним програмам і особливостям перебування в країні.

Варіант  - ми приїдемо до Вас. Якщо немає часу на поїздку в наш офіс - не проблема. Ви можете самостійно вибрати тур, що цікавить Вас,  спираючись на інформацію, представлену на нашому сайті і узгодити його наявність з нашими менеджерами по телефону. Підписання договору відбувається у Вас в офісі, після чого ви отримаєте квитанцію для внесення оплати по туру. Вартість даної послуги - 100 грн.

Вариант  - дистанційна робота. Ви не зі Львова і не маєте можливості замовити доставку, передати через когось або приїхати до нас в офіс - і це не проблема. Всі деталі Вашого туру ми погоджуємо по телефону, через e-mail або ICQ. Тим же способом Ви висилаєте нам свої паспортні дані. Потім Ви роздруковуєте Договір на туристичне обслуговування (Ви його роздруковуєте в двох примірниках, підписуєте і висилаєте нам по пошті), і квитанцію для внесення передоплати по туру (оплатити можна в будь-якому банку України).придбати путівку в Італію


Оберіть маршрут

Наближається Новий Рік, різдвяні канікули запрошують їх провести весело і яскраво, і напередодні цих свят саме час замовити тур в Італію на один з гірськолижних курортів країни. Містечка Arabba, Val Gardena, Val di Fassa, Campitello, Alta Badia, що знаходяться в Доломітових Альпах, плавно перетікають з одного в інший і являють собою суцільну гірськолижну зону, прекрасно обладнану підйомниками та гірськолижними трасами і трасами для слалому. Замовлення туру в Італію на новорічні свята можна зробити на сайті Beetravel вже сьогодні. Але якщо ви розраховуєте на знижки, купуючи путівку безпосередньо перед її початком, тоді краще всього купити гарячий тур до Італії. Його вартість буде значно нижчою, і якщо ви плануєте придбати тури до Італії для всієї родини, то економія буде особливо відчутна. Вибираючи варіанти, де купити тур в Італію дешево і швидко, зверніть увагу на можливості сайту Beetravel. Тут ви зможете самостійно обрати всі умови, в яких хотіли б провести свою відпустку, будь то зимовий активний відпочинок в горах, або весільний тур в Італії, самостійно визначити вартість туру, а також купити дешевий тур до Італії. Позасезонним є оздоровчий відпочинок на водах і термальних джерелах, і, знаючи, де купити тур в Італію на бальнеологічний курорт дешево, ви в будь-яку пору року зможете поправити своє здоров'я, наприклад, у Фьюджі, або на курортах Тоскани. Купити тур до Італії з дітьми також можна на сайті Beetravel, і при цьому уточнити про наявність особливих умов для відпочинку з дітьми в тому чи іншому готелі. Як правило, готелі для приїжджих з дітьми, які можна забронювати на Beetravel, пропонують комплекс послуг для маленьких туристів, і батьки можуть залишити на піклування няні або вихователя своє чадо. Ви можете замовити тур в Італію з урахуванням ваших вимог, що стосуються проживання та харчування в готелі з дітьми.