Відпочинок в Норвегії 2018. Тури в Норвегію. Ціни з Києва, Львова, Харкова


Зверніть увагу на вартість туру. Найпоширеніша помилка - це купівля дешевого туру.

                                          Завантажити договір       Переглянути всі документи

Як придбати тур в Норвегію:

Варіант  - купівля у нас в офісі. Після оформлення заявки та укладання договору у нас в офісі Ви зможете оплатити тур в будь-якому банку України. Переваги: Ви познайомитеся з нашими менеджерами, отримаєте детальну інформацію по туру, екскурсійним програмам і особливостям перебування в країні.

Варіант  - ми приїдемо до Вас. Якщо немає часу на поїздку в наш офіс - не проблема. Ви можете самостійно вибрати тур, що цікавить Вас,  спираючись на інформацію, представлену на нашому сайті і узгодити його наявність з нашими менеджерами по телефону. Підписання договору відбувається у Вас в офісі, після чого ви отримаєте квитанцію для внесення оплати по туру. Вартість даної послуги - 100 грн.

Вариант  - дистанційна робота. Ви не зі Львова і не маєте можливості замовити доставку, передати через когось або приїхати до нас в офіс - і це не проблема. Всі деталі Вашого туру ми погоджуємо по телефону, через e-mail або ICQ. Тим же способом Ви висилаєте нам свої паспортні дані. Потім Ви роздруковуєте Договір на туристичне обслуговування (Ви його роздруковуєте в двох примірниках, підписуєте і висилаєте нам по пошті), і квитанцію для внесення передоплати по туру (оплатити можна в будь-якому банку України).придбати путівку в болгарію


Оберіть маршрут

Все більше сучасних туристів задаються питанням, де купити тур до Норвегії, та такий, щоб коштував не дуже дорого і відповідав всім висунутим вимогам. Туристичне агентство Beetravel пропонує всім бажаючим купити тур до Норвегії найрізноманітніші тури, як за ціною, так і за видами відпочинку, тим більше, що в Норвегії є дуже багато можливостей для організації насиченого і незабутнього відпочинку. Ви можете замовити тур до Норвегії гірськолижного напрямку на один з її гірськолижних курортів, де до ваших послуг будуть не тільки чудово підготовлені траси та підйомники, а й висококласні готелі, затишні кафе і гостинний персонал. При необхідності будь-який відпочиваючий на гірськолижному курорті може за додаткову плату скористатися послугами досвідчених інструкторів. Якщо ж вам не до душі активне проведення часу, то ви можете купити гарячий тур до Норвегії пляжного напрямку. Адже пляжний відпочинок в Норвегії також можливий! А сервіс тутешніх готелів, кафе і ресторанів нітрохи не поступається іншим європейським курортам. Крім того, здійснюючи замовлення туру в Норвегію можна скомбінувати пляжний відпочинок з екскурсійним, тоді ваша відпустка пройде більш насичено і цікаво. У туристичному агентстві Beetravel в будь-яку пору року надається можливість придбати дешевий тур до Норвегії будь-якого напрямку, вам потрібно тільки озвучити бажаний час і вид відпочинку, а ми подбаємо про те, щоб ваша відпустка пройшла чудово, і вам захотілося купити тури в Норвегію ще не один раз. Адже дійсно, в цій країні стільки цікавих місць і об'єктів, що однієї поїздки буде недостатньо, щоб побачити їх усі, тому потрібно хоча б двічі купити тур до Норвегії. Дешево в агентстві Beetravel є можливість придбати тури до Норвегії в будь-яку пору року.