Акційні пропозиції до -25% →  переглянути

Болгарія зі Львова. Ціни на тури

Відгуки наших клієнтів
Додай свій!
Ми вам перетелефонуємо

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!Чому варто відвідати Болгарію

Відвідати Болгарію можна і взимку і влітку, ця країна з радістю приймає туристів, до того ж, тут кожен знайде своє. Тури зі Львова до Болгарії в першу чергу привабливі тим, що для громадян України легко отримати візу, для її оформлення потрібен мінімальний пакет документів. Володарі шенгенських мультивіз можуть перебувати на території Болгарії до 90 днів протягом 6 місяців.

Як добратися
У поїздку в Болгарію зі Львова можна відправитися на автобусі (Львів-Болгарія), на поїзді, на літаку. Авіапереліт - це оптимальний варіант, так як переїзді автобусом і поїздом можуть бути нудними, особливо в жарку пору року (час у дорозі становить близько 40 годин на поїзді і 30-36 годин автобусом). Багато туристів віддають перевагу переїздів на авто зі Львова до Болгарії, це ідеальний варіант для сім'ї з дітьми. Але все ж, велика частина відпочиваючий користуються послугами наземного транспорту. Для гостей країни завжди відкриті міжнародні аеропорти в Софії, Варні, Пловдиві, Бургасі. Час в дорозі близько двох годин.

Всі умови для туриста
Ця країна славиться м'яким кліматом, відпочинок тут завжди популярний. Курорти Болгарії обирають через м'який клімат і піщаний пляж, тут практично завжди сонячно і немає виснажливої спеки.

Туристичний сезон 2019 досить тривалий, починається він у травні і триває по жовтень. Теплі води біля узбережжя Болгарії відрізняються низьким вмістом солей, тому не викликають роздратування навіть на дитячій чутливій шкірі.

Державною мовою є болгарська, але на всіх курортах обслуговуючий персонал вільно володіє російською, англійською, французькою та німецькою. Ви можете сміливо спілкуватися російською мовою, значна частина дорослого населення володіє ним добре.

Якщо ви приїхали на відпочинок до Болгарії (зі Львова), то можна не тільки відпочити, позасмагати і набратися сил, але і зайнятися шопінгом, ціни на брендові товари тут на 20-30% нижче, ніж в Україні. Якщо ви вирушили в тур по сонячній Болгарії зі Львова, то не забудьте привезти сувеніри: унікальні срібні вироби, лляні скатертини, кераміка ручної роботи, одяг зі шкіри, духи, аксесуари. Головний місцевий аксесуар - ракія (болгарська горілка). Щоб повністю зануритися в атмосферу Болгарії (тури зі Львова), обов'язково відвідайте фольклорний вечір з танцями, танцями і національною вечерею.