Акційні пропозиції до -25% →  переглянути

Гарячі тури на Мальдіви зі Львова.

Відгуки наших клієнтів
Додай свій!
Ми вам перетелефонуємо

Не зручно телефонувати? Отримуй "все включено" в улюблений месенджер:

Без спаму і ботів :), живе спілкування!Які сувеніри купити на Мальдівах

З розвитком туризму на Мальдівах величезну популярність серед відпочиваючих отримали місцеві ремесла. Незважаючи на велику конкуренцію, творіння рук майстрів інтригують європейського туриста, мальдівські сувеніри вражають красою і оригінальністю. Якщо під час відпочинку вам знадобиться пляжний одяг, сувеніри або предмети гігієни краще купувати це на курортних островах, а в столиці - місті Мале.

На згадку про райський відпочинок

Під час туру на Мальдіви зі Львова обов'язково приділіть один або кілька днів на покупку сувенірів, на походи по магазинах і базарах. За сувенірами варто піти в Сінгапурський базар, це не ринок, це декілька вуличок з лавками і магазинами. Більшість товарів з Індії, Шрі-Ланки, Таїланду, Індонезії.

Під час туру на Мальдіви зі Львова у вас не виникне мовного бар'єру, практично всі продавці говорять англійською мовою, деякі володіють німецькою і зовсім небагато - французькою. Обов'язково потрібно торгуватися, оскільки фіксованих цін на товари немає. Найнаполегливіші можуть збити ціну в три рази.

Купівля гарячого туру на Мальдіви зі Львова допоможе заощадити значну суму, яку надалі можна витратити на сувеніри та подарунки. В якості незначного але пам'ятного сувеніра часто купують зуби акули. Практично в кожній крамниці розвішані щелепи, ціни на ікла найрізноманітніші, від 1 долара до 250.

Особливий подарунок це мальдівський одяг. У національних нарядах поєднують коричневий і кремовий кольори. Але щоб купити справжній національний наряд, потрібно їхати в села атола Баа.

Мальдівська бавовна дуже цінна. Тому можете спокійно купувати на подарунок мальдівські футболки, теніски, брюки, сукні, вони будуть чудово носитися. Місцеві умільці вирізають незвичайні фігурки з коралів у вигляді риб, скатів і ін.

Мальдівці можуть задовольнити побажання кожного туриста. Але варто пам'ятати, що з країни не можна виводити вироби з панцира черепахи, чорного корала, а також будь-які предмети, знайдені на дні океану.

Якщо ви бажаєте купити тури на Мальдіви зі знижкою, варто звернутися в туристичне агентство за кілька місяців до дати планованого вильоту. Ціни на тури на Мальдіви зі Львова 2019 багато в чому залежать від сезону. Найвищі ціни на номери в готелях і на авіаквитки в зимово-весняний період, в цей час також можуть з'являтися гарячі тури на Мальдіви зі Львова.