Магазин путівок, інтернет магазин гарячих турів.
Відпочинок в Португалії
Відпочинок в Португалії
Всім туристам, які цікавляться поїздками до Португалії, менеджери агентства Bee Travel радять відправитися в Порту. Це місто, що здавна славиться своїми вишуканими винами, стало сьогодні і культурною столицею країни. А в 2017 році Порту посів перше місце в списку кращих міст для туризму (рейтинг Lonely Planet's Top 10 European Destinations), і його численні фото прикрасили собою сайти практично всіх туристичних компаній. Бі Тревел пропонує своїм клієнтам відвідати найцікавіші музеї міста, його Будинок музики, знаменитий своїм химерним дизайном, оговтатися в мальовничу долину Дору з її дивовижними пагорбами, терасами і виноградниками.
Відпочинок в Німеччині
Відпочинок в Німеччині
Відвідати чудові палаци Німеччини співробітники Бі Тревел пропонують, в першу чергу, шанувальникам архітектури. Але казково красивий замок Нойшванштайн у мальовничих Баварських Альпах з цікавістю відвідують і любителі музики. Справа в тому, що кожен з 360 залів цього замку в стилі лицарської фортеці присвячений героям опер Вагнера, пристрасним шанувальником якого був творець Нойшванштайна - король Людвіг II. Приїхавши сюди за путівкою від Bee Travel, ви зможете не тільки пройтися по розкішним Королівським покоям, Співочому і Тронних залам, а й почути легенди, за мотивами яких композитор писав свою незрівняну музику, а король зводив чудовий замок. Тут можна зробити фото, які стануть окрасою вашої колекції.
Відпочинок в Австрії
Відпочинок в Австрії
Великі Моцарт, Брамс, Шуберт і Штраус черпали своє натхнення в незвичайній красі країни альпійських гір, озер і лісів - Австрії. І сьогодні тисячі туристів, в тому числі і клієнти Бі Тревел, щорічно приїжджають сюди, щоб насолодитися природними та архітектурними пам'ятками країни. Серед усіх австрійських фото, розміщених в Інтернеті, найчастіше можна зустріти знімки гірськолижних курортів, адже найпопулярнішими є тут зимові види спорту. Але співробітники Bee Travel відзначають, що серед цікавих пам'яток країни мандрівники називають також льодовик Хинтертукс, розташований на висоті близько 3 тис. м і аквапарк «Басейн пригод», відомий своїми водоспадами, каскадами і вирами.
Якщо вам набридла одноманітність ваших відпусток, якщо ви хочете випробувати нові можливості та отримати небувалі враження, вам необхідно звернутися в магазин подорожей. Одним з таких магазинів є туристична компанія «Бі Тревел», в якій для вас виберуть відповідні тури і допоможуть правильно організувати довгоочікуваний відпочинок. Як і в хорошому супермаркеті, в магазині турів можна знайти товар на будь-який смак. Це оздоровчі поїздки і «шоп-тури», круїзи та автобусні тури, тури вихідного дня і відпочинок з дітьми на відповідних курортах, екстрім-тури та пропозиції для пасивного відпочинку. Якщо в дивовижному магазині хороших путівок ви не знайдете тур, що задовольняє вас по відповідних критеріях, для вас його створять в індивідуальному порядку.

   У магазині подорожей туроператора «Бі Тревел» зможуть втамувати спрагу до зміни місць і заможні туристи, і люди з обмеженим бюджетом. Також, як в звичайному маркеті, в магазині турів є товар, термін реалізації якого закінчується. А це означає, що для туристів, які мріють про недорогий відпочинок, завжди знайдуться гарячі путівки. Для користувачів комп'ютерів, що віддають перевагу віртуальному шопінгу, агентство «Бі Тревел» має інтернет-магазин подорожей, в якому ви зможете знайти тури, які стовідсотково відповідають вашому запиту. На сайті компанії, який являє собою дуже зручний інтернет-магазин турів, можна підібрати цікаву подорож самостійно, зателефонувати менеджерам або замовити розсилку пропозицій, що підходять вам за всіма характеристиками. Пошук в інтернет-магазині путівок здійснюється за допомогою заповнення зручної форми з полями для заповнення даних, на основі яких для вас відберуть «товар», який відповідає всім вимогам. «Бі Тревел» займається організацією внутрішнього та виїзного туризму і керується у своїй діяльності прагненням задовольнити бажання всіх клієнтів. І, що важливо, співпрацює магазин подорожей з туроператорами, які позитивно зарекомендували себе на туристичному ринку.